Wpis z mikrobloga

@kuddelmuddel: jenak żyje

Ja850 został wyśmiany przez internautów. Nikt z piszących obraźliwe posty nie przypuszczał, że twórca jest chory na schizofrenię. Garstka osób jeszcze w roku 2008-2009 znalazła jego post na forum i próbowała uświadamiać ludzi, jednakże informacja dotarła do niewielu. Ja850 oprócz umieszczenia wyżej wspomnianego filmiku, umieścił inne równie absurdalne produkcje z dziwnymi tytułami. Historia Marcina Kamińskiego zaciekawiła wiele osób na przeróżnych forach. Już w 2008 roku zaczęto plotkować o
  • Odpowiedz
W sumie nie wiadomo czy żyje, ale znalazłem jakiś jego post. #!$%@? sprawa, mieć problem z czymś, co dla nas jest oczywiste i jest podstawą funkcjonowania.
Zbieżność nicków raczej nieprzypadkowa: http://schizofrenia.evot.org/viewtopic.php?t=3567&postdays=0&postorder=asc&start=0

W internecie nic nie ginie... Jego ostatni ślad znalazłem z lutego 2015, czyli komentarze sprzed 5 lat mówiące o jego samobójstwie nie są prawdziwe.
Chociaż po tym jak przeczytałem jego twórczość pisaną, to nie zdziwiłbym się gdyby to zrobił lub zrobi,
  • Odpowiedz