Wpis z mikrobloga

Niektórzy ludzie pracują jako murarze. Inni są na przykład piekarzami, prawnikami czy też lekarzami. Jeszcze inni zajmują się chociażby programowaniem za 15k albo opieką nad dziećmi. Gama zawodów jest ogromna.

Jest jednak w Polsce pewien człowiek, którego zajęcie jest specyficzne. Po prostu jedyne w swoim rodzaju.

Człowiek ten zajmuje się nagrywaniem dla gimbusów na youtube godzinnych filmów, w których czyta newsy o imigrantach i przepowiednie ojca mateusza xDD

#pracowniktvn #polskiyoutube #rakcontent
Pobierz
źródło: comment_HBY9BS4ElvhDwXJisSvxjAIiXErJ3ytK.jpg
  • 19
@kubson1117: o, coś dla mnie, jestem czynnym słuchaczem tego ziomka. Według mnie Atora fajnie sie słucha do snu, aby dowiedzieć sie o jakiejś aferze/newsie. Ale tyle ile on #!$%@?, jak często sie powtarza i jak manipuluje to żenada. Wiec niby fajnie, ale nie do końca. Ja do snu lubie właśnie posłuchac jakiegoś gadania, mimo głupoty niektórych jego materiałów, pomaga mi usnąć
Filmy tego gościa są w większości w porządku. Duża część to pitolenie ale niektóre są dobre jeśli chodzi o treść.


@RVRE_PEPE: 99% jego filmów jest bardzo nie OK jeśli chodzi o treść a w większości źródła (z których często bezczelnie kopiuje) są gówno-źródłami serwisami z ciekawostkami z dupy.

#pracowniktvn to nic innego jak zwykły pudelek youtube dla gimbo-zjebów i narodowców.

Jak ktoś twierdzi że ten jego bełkot o imigrantach ma jakąkolwiek
@KochanekAdmina: podpisuje się obiema rękami pod tym

nawet nie miałem siły odpisywać, tym zachwalającym jego kanał xD

Ja naprawdę nie mam nic do tych wszystkich youtuberów, niech se tworzą co chcą. Problem jednakowoż pojawia się w momencie, kiedy te ich filmiki stają się ważnym elementem życia młodych osób. Dla takiego knypka bełkot z youtuba to prawda objawiona. Wszyscy, którzy mają inne poglądy stają się w oczach takiego gimbusa kimś na kształt