Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak sobie dziś z nudów policzyłam, że musiałabym wydać grubo ponad 12 000zł na zabiegi medycyny estetycznej i operacje plastyczne, by być może doprowadzić swoje ciało do stanu uważanego powszechnie za seksowny i przystający dziewczynie po 20rż. (ale nie do ideału!)
Do tego oczywiście "koszta stałe" w postaci miliona kremów, maseczek, odżywek i drogich mazideł (bo na tanie jestem uczulona), plus anielska cierpliwość do ignorowania #logikaniebieskichpaskow, którzy są święcie przekonani że ćwiczenia i balsam z rossmanna są w stanie zniwelować wszystko.

Ech... Beznadziejnie jest być różowym i przegrać na loterii genetycznej.

#zalesie #uroda #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 29
OP: @kkpol: no niestety, potrzebuję. To nie tylko moja opinia, ale też właśnie niebieskich.

@WielkaPolska: tylko ze facet wyda te 12k na samochód definitywnie, niewątpliwie ma. Zabiegi i operacje mają to do siebie, że efekt jest w pewnym stopniu nieprzewidywalny, czasem dopiero po zabiegu okazuje się że ciało nie reaguje, etc. Nie wspominając już o tym, jak się postrzega kogoś kto te 12k wpakuje w urodę ( ͡°
Tata: @AnonimoweMirkoWyznania: 12k to jest dużo jak na istotną zmianę jakości życia? No bo rozumiem, że do istotnej zmiany jakości życia dążysz (inaczej nie miałoby to sensu) Człowiek przez życie wydaje więcej często na głupoty (i nie mam na myśli tylko bogatych), które nijak nie zwiększą ich szczęścia długotrwale.

Jakbym wiedział, że coś może istotnie zmienić jakoś mojego życia za 12k, to pewnie bym w to inwestował (nie mówię, że
Anoni: Jeszcze gorzej jest byc niebieskim, ktory przegral na loterii genetycznej i jest introwertykiem, niepotrzebnie dramatyzujesz znalem kilka rozowych czy to z otyloscia czy to totalnie bez cyca obiektywnie bedacych 3-4/10 ,ktore i tak zawsze mogly przebierac w porzadnych Mirkach. A jesli chcesz wyrwac przyslowiowego samca alfa 8/10 no to niestety musisz zainwestowac w siebie te 12k co i tak jest niczym w porownaniu do tego co musi zainwestowac, zarowno w
A czy taki człowiek nie byłby jakąś marną powłoką bez duszy ?


@Asterling


Czy nie lepiej jest żyć w zgodzie z samym sobą dokładnie tak jak się tego chce niż nieustannie zaklinać rzeczywistość łudząc się że nadejdzie moment który sprawi że nagle dostosujesz się do standardów narzuconych przez "społeczństwo"?