Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 78

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#thewire #smallville
źródło: comment_isbssVpcjm7tlCkEToNGppq2r8GZeleG.jpg

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Prawo ulicy (2002) The Wire 63.9% (827)
  • Tajemnice Smallville (2001) Smallville 17.3% (224)
  • Żaden / Oba 18.8% (244)

Oddanych głosów: 1295

  • 13
@jnk21: Nie oglądałem Tajemnic Smallville, argument za The Wire - nie potrzebował 10 sezonów, żeby być świetnym.

Jak rozumiem oglądałeś oba albo przynajmniej Tajemnice Smallville. Jakie są argumenty, żeby oglądać obecnie 10 sezonów średnio ocenianego serialu dla młodzieży, którego sam zamysł wygląda lekko kiczowato (zamknięcie dużej części postaci z Supermana w Smallville).

Oglądałem 1szy sezon The Wire i nic ciekawego tam nie znalazłem. Typowy serial kryminalny z przełomu 90/00


@ghost18:
@Jan_K: Mój komentarz to była bardziej kpina z tego plebiscytu. Większość ludzi głosuje na produkcje które zna. Nawet gdy nie oglądała tej drugiej. Smallville powinno dostać w tej rywalizacji maksymalnie 0 głosów.
@jnk21: Smallville było dobre przez 10 sezonów, miało wzloty i upadki, ale ostatnie sezony było na prawdę mocne. Wg mnie trzeba więcej od serialu jeśli przez tyle lat potrafi utrzymać poziom.

A zagłosowałem na to, bo The Wire nie oglądałem, to jest plebiscyt na popularniejszy serial, bo większość par jakie widziałem oglądałem jeden serial - głos wiadomo jaki. Wiele natomiast było dla mnie nieznanych mimo, że oglądałem jakieś 50 różnych seriali.
@jnk21: nie napisałem równego poziomu, napisałem że miało wzloty i upadki ergo sezony 5-7 to właśnie te upadki

Tzn, 5-7 były dobre, ale z perspektywy co pokazywali wcześniej i później były słabsze