Wpis z mikrobloga

#rozowepaski z #wroclaw a także dziewczyny Mirków z Wrocławia. Chciałem Was ostrzec, żebyście zachowali czujność. Moja dziewczyna wracała z pracy w piątek po 22. Zaladowana zakupami, oprócz tego paliła papierosa. Szła sobie parkingiem w stronę domu na osiedlu kielczowksim, kiedy podjechał czarny van z napisem Gloria (tak jak zakład pogrzebowy, tylko tak nieudolnie i dziwnie naklejony) gościu zapytał jak dojechać gdzieś tam, kiedy ona podeszła bliżej ,drzwi z tyłu się otworzyły i zobaczyła jakiegoś gościa. Na szczęście zza rogu wyszedł gość z psem który szczęka, odwróciła się, żeby zobaczyć, a van odjechał , pomimo tego że im nie odpowiedziała jak dojechać w dane miejsce. Dziwna sytuacja, dla tego chciałem zwrócić uwagę , zebyscie uważali. Oczywiście marki auta nie pamięta,a tym bardziej nr rejestracyjnych. Trzymajcie się !
  • 20
@TaoHosts zresztą na tym osiedlu dziwne rzeczy się dzieją. Kilka lat temu był nieudolny gwałciciel, którego nie złapano. Rok temu, kiedy poszła biegać wieczorem biegł ekshibicjonista. Sytuacja dziwna, warto mieć świadomość