Wpis z mikrobloga

@Przedwczesny_pogrzeb: nie mam jeszcze nic z hakuro, tylko maluteńki zestaw sunshade minerals i jakąś chińszczyzne, więc myślę nad jakimś sensownym zestawem pędzli do cieni i ew do minerałów. ciężka sprawa, tyle tego.. masz może jakiś pomysł, co warto byłoby kupić?
@hatterka: Polecam minti. Zoeva jest tez dostępna w sephorze - ostatnio było minus 25% i wszystko tej marki było wyprzedane. :) Oby nie Allegro, bo Janusze zacierają ręce. Jeśli chodzi o pędzle to nie widziałam dużej różnicy między Sunshade a Hakuro i trochę byłam zawiedziona Hakuro właśnie. Te 1 mam już kilka lat i są nadal dobre. Sporo wizażystek pracuje na Zoevie i MBrush. Popatrz jeszcze Sigmę. Ale ja wybrałam Zoevę.
@antylopa: musiałabym kupić mimo wszystko cały zestaw, a na zoevę na razie mnie raczej nie stać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) o MBrush nie mówię. ( )
Wizażystką nie jestem i daję radę na tym co mam, ale dla większej wygody zastanawiałam się nad Hakuro i myślę własnie nad dużym zestawem z Sunshade, bo jednak dużo i nie drogo, a wygląda sensownie. Masz
@hatterka: A jakiego krycia potrzebujesz? Jeśli mocnego to polecam Ci Hakuro H51. Jest świetny i po przesiadce z Sunshade Minerals i Everyday Minerals nie mam ochoty szukać innego. Pędzle, które mają zaokrąglone włosie, w tym kabuki, dadzą Ci lżejsze krycie, więc wybierz taki rodzaj włosia w zależności od tego jaki chcesz otrzymać efekt. Ja osobiście radzę Ci zmienić pędzel na lepszy - Hakuro za ok 40zł da Ci nieporównywalnie lepszy efekt
@czlowiekbaklazan: no właśnie lubię dość mocne krycie. bardzo dziękuję za radę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sunshade też w tym zestawie ma flattopy, niby dedykowane do minerałów. zobaczę jak się będzie sprawować, jeśli nie wystarczająco dobrze to dokupię te h51 ʕʔ
(...) jeśli nie wystarczająco dobrze to dokupię te h51


@hatterka: Pamiętaj, że H51 służy także do ubijania ziemniaków i testowania cierpliwości podczas mycia. W razie czego miej komu go podarować, kto używa płynnych podkładów i jeszcze nie wdrożył się w gąbki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pędzle, które mają zaokrąglone włosie, w tym kabuki, dadzą Ci lżejsze krycie, więc wybierz taki rodzaj włosia w zależności od tego jaki
@Lipwig: No dobra, przyznaję, że H51 myje się ciężko, ale z czasem się dochodzi do wprawy i idzie szybko. Wiem co mówię, bo myję pędzel codziennie wieczorem i do rana jest suchy. Jakiś czas używałam kabuki z The Body Shop i efekt nigdy nie był taki sam jak przy flat topie, więc dalej będę się upierać, że H51 jest znacznie lepszy ze względu na krycie.