Wpis z mikrobloga

List #3

Imię: Wojtek

Wiek: 18

Miejscowość zamieszkania: Wrocław

Kilka słów o sobie:

Cham prostak, kobieta szołbiznesu. Wykluczony ze społeczeństwa odszczepienieć. To ja jestem normalny a inni #!$%@?ęci. Nadużywam wulgaryzmów, problemy z agresją (pod kontrolą, po prostu za bardzo agresywny) ogółem nie toleruje #!$%@?, to wszystko to otoczka, wyolbrzymiona część chama siedzącego we mnie. Zawsze jestem miły, dobrze wychowany ale do czasu. Trenuję sztuki walki. Romantyk, psychol, trochę nienormalny bo osadzony w #!$%@? realności. W kwestii kobiet. Powiem o sobie jestem miłym i wiernym facetem jak kocham to kocham szczerze w mym sercu nie na papierze opiekuńczy spontaniczny lubię troszczyć się o kobietę dać z siebie wszystko by związek przetrwał gdy moja pani serca zachoruje będę robił jej śniadanie do łóżka obiadek zawsze jej pomogę w każdej chwili nawet oddam swoją nerkę jak będzie trzeba w końcu chce być kochanym i kochać kogoś to mój opis szczery. Cham i prostak. Najbardziej chyba lubię pomagac innym, ale nie masturbuję się tym i nie mówię o tym. Lubię robić coś co spowoduje czyjś uśmiech na twarzy, najbardziej tych którzy akurat sa na samym dnie, jak ja. Jestem wesoły, spontaniczny i opiekuńczy. Kocham zwierzęta. Marzę o wspólnych kolacjach, wyjściach do kina i spacerach po parku Gromadze w sobie ogromne pokłady ciepła, troski, empatii. Lubię pomagać innym to mi daje mentalnego kopa dzięki któremu z uśmiechem na twarzy brnę do przodu. Muzyka, dzieci, las, dom, zwierzęta to są rzeczy które dziś dają mi poczucie spełnienia.... Do tego trenuję sztuki walki, konkretniej krav maga. Oto mój opis ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jakiego szukasz partnera/partnerki: Szukam różowej, po prostu dobrej osoby.


Jakieś chętne kandydatki? ( ͡º ͜ʖ͡º) Mamy też zdjęcie, ale nie zostanie opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi i chcecie zgłosić się do programu przeczytajcie TEN POST

FanPage FP - Mirek Szuka Żony

#mirekszukazony #rolnikszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #wroclaw #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem
#zwiazki
Pobierz kopek - List #3

 Imię: Wojtek
 Wiek: 18
 Miejscowość zamieszkania: Wrocław
 Kilka s...
źródło: comment_XYIUTaP4E167rHwxrk7FOMD9JW23jbis.jpg
  • 13