Wpis z mikrobloga

Nie no bardzo sympatycznie zaczął się nowy rok.. chłopak zerwał ze mną przez facebooka argumentując ,że jestem jego psychofanką ( pomijając fakt,ze miałam wyrąbane co robi gdy się nie widzimy, nie kontaktowaliśmy się non stop, nie szpiegowałam go). 26 letni Niebieski jak widać o intelekcie małpy skoro wprost nie potrafi zerwać ale i tak smutnażaba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#feels #zalisie #zwiazki #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #logikaniebieskichpaskow
  • 21
@TaoHosts: Nie mam na myśli tego, że Wykop to zbiorowisko tępaków i ludzi, którzy nie są warci uwagi. Chodziło mi o to, że "portal ze śmiesznymi obrazkami" rzadko sprzyja rzeczom innym od śmieszkowania. Choć mogę się mylić, a jeśli tak jest - racz wybaczyć. :)
@rozowazielona: Myślę, że portal jest tematycznie na tyle szeroki, że wymiana własnych wartości, poglądów czy religijnych czy politycznych, oraz innych cech samego siebie pozwala raczej na głębszą i dokładniejszą analizę z kim możemy mieć do czynienia.
Mówię tutaj o porównaniu np. 100 komentarzy jednego użytkownika we wpisach o tematyce "związki" z profilem na portalu randkowym, który de facto zachęca poznanie jednego z drugim praktycznie tylko ze względu na zdjęcia.
@rossx A mnie się wydaje, że mógł być już ktoś na boku ;) Niektórzy faceci nie potrafią podać prawdziwego powodu rozstania i najczęściej obwiniają kobietę, mając na boku inną ;)