Wpis z mikrobloga

#tinder #podrywajzwykopem #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Z racji bycia bezrobotnym mam sporo wolnego czasu. Postanowiłem więc przeprowadzić eksperyment społeczny. Zamierzam założyć na badoo fałszywe konto ze zdjęciami jakiegoś przystojnego araba i podrywać polskie karynki próbując wyłudzić od nich zdjęcia lub umawiać się na seks a potem wystawiać. Jestem po prostu ciekawy jak wiele kobiet poleci na taki profil. Czy będzie ich więcej niż w przypadku profilu z przystojnym białym, polakiem? Zobaczymy. A mam porównanie bo prowadziłem już kilkanaście fake profili ze zdjęciami 9/10 samców alfa z maxmodels.

Zamierzam najpierw przygotować sobie kilkanaście normalnych zdjęć jakiegoś przystojnego araba (więcej niż 180cm, modne tatuaże, modne ciuchy) i zgrywać studenta z erasmusa. Do tego kolejne kilka zdjęć z jakimś ciemnawym wielkim dzięciołem większym niż 18cm i sześciopakiem na brzuchu do wymiany za nudesy.

No cóż, jak tylko skończę to zdam tutaj relacje. Zobaczymy jak wiele polek ma chrapkę na ciemnego dzięcioła w ustach...

Pozdro!

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #badoo #randki
Pobierz 3.....y - #tinder #podrywajzwykopem #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Z rac...
źródło: comment_SNDGKUf4fGuaPfrZGQsafUNnHCGMguT9.jpg
  • 74
@3dgy:

I am a fairly handsome guy, I am athletic, confident and outgoing. Also, I'm 6 feet tall and have added some quality pictures on tinder (mind you, no selfies). I never had problems meeting women in real life. However, tinder never worked for me they way it did for my friends. (6 matches after two weeks and only two (one word) replies.) The first thought that came to my mind
@3dgy: pewnie zarzutka ale odpiszę - musi Ci się w życiu strasznie nudzić i musisz być mega sfrustrowany, że chce Ci się zakladać fejk konta i pisać z obcymi laskami xD