Wpis z mikrobloga

@quarox: ale na raz 4 odcinki drugiego sezonu? czy pierwszego?
bo jak drugiego i Ci się nie podoba to możesz odpuścić, chociaż tam chyba nie ma dużo odcinków, to też możesz się przemęczyć :D
chyba że to 4 odcinki pierwszego sezonu to myślę, że warto się przemęczyć, a potem zabrać się za drugi sezon, bo drugi sezon jest bardzo fajny
@PyraPrzeznaczenia: pierwsze 3 odcinki 1 sezonu to byla męka i myslalem czy odpuscic ale doszedlem do 5 odcinka i juz zaczelo sie spoko. teraz na raz obejrzalem 4 odcinki 2 sezonu i nie jeest zle ale myslalem ze bedzie lepiej.
@quarox: tak jak teraz znalazłam 4 odcinek 2 sezonu to mam wrażenie, że dopiero teraz coś zaczyna się dziać
później będą takie dziwne akcje i jak to oglądałam to czułam się tak jakby ktoś nagrał moje sny :D

ej, a właściwie to gdzie oglądasz? pobierałeś z neta? skąd dokładnie?
@PyraPrzeznaczenia: probowalem ogarnac odrazu gotowe z napisami z jakis torrentow polskich no ale nic nie znalazlem, a ze z lektorem nie lubie to probowalem dalej, na wszystkich serwisach albo bledy albo brak plikow albo #!$%@? jakosc wiec sciagnalem z thepiratebay i napiprojekt napisy i jakos dziala :p