Wpis z mikrobloga

@NoNameeDD misiu myślisz że ja nie mam lepszych rzeczy w życiu niż oglądanie jakichś wypocin? Siedź sobie przegrywie w swojej piwnicy i nie przeszkadzaj innym. Właśnie kończę wymianę filtra powietrza w motocyklu i ostatnie na co mam ochotę to oglądanie jakichś idiotycznych filmików polecanych przez jakiegoś noname.
@NoNameeDD Ty się o mój intelekt nie martw. Doskonale sobie daje radę. Wierz mi że o wiele lepiej od Ciebie. A na pewno nie muszę uczyć się bycia ateistą od jakiegoś dzieciaka. Idź już sobie i nie przeszkadzaj. Sio.
@NoNameeDD: wut? szczerze to nie mam czasu na słuchanie wywodów jakiegoś nołnejma z YT, który zaczyna od "bo tamten to powiedział to, a ten powiedział tamto". youtube drama - sorry to nie dla mnie, nie mam czasu ani ochoty oglądać pierdyliarda filmików żeby zrozumieć kontekst. Pat mówi prosto i do rzeczy. mówi do wszystkich, a nie odpowiada jakimś hejterom "bo ja jestem większym/mniejszym/lepszym ateistom od Was" XD
@paprok: IMO lepszy materiał? Nie podałeś nic konkretnego tylko konserwatywny kanał. Ja podałem konkretny film który pokazuje czym różni się gimboateizm od ateizmu. Jak twoim zdaniem to był lepszy materiał?

A ta dyskusja którą podałeś jest na całkowicie inną okazje i temat.