Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki spod tagów #tfwnogf i #podrywajzwykopem.
W Waszych wyznaniach ciągle przewijają się portale takie jak #tinder, #badoo, #zaadoptujfaceta, #sympatia
A co sądzicie na temat lokalnych portali ogłoszeniowych?
Przeglądnąłem sobie z ciekawości popularny w moim regionie portal darmowych ogłoszeń i trochę anonsów towarzyskich tam faktycznie jest. Przypominają one stare ogłoszenia matrymonialne z papierowych gazet - krótki tekst, bez zdjęcia. Większość ogłoszeń to ludzie w wieku 45+, ale jest też pewien procent osób w moim wieku (okolice 30). Próbował ktoś takiej metody?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Możesz próbować, ale nie spodziewaj się że trafisz tam na jakąś super dziewczynę. Tam są raczej desperatki i desperaci. Fajne dziewczyny nie muszą się tam ogłaszać. Ostatnio sam chciałem zarejestrować się na tiderze, ale doszedłem do wniosku że nie warto. Już wolałbym być sam do końca życia niż być z kimś kto mi się nie podoba. Raczej powinieneś rozwijać się pod każdym względem. Polecam ćwiczyć pewność siebie bo to moim