Aktywne Wpisy

Suchutkowy +12
Czyli Brudas z Lasu i Oskarek robili sobie wydzieranki ze screenów byle by pasowały do ich narracji... nie mówię, że Dubiel jest teraz niewinny bo i tak dużo sytuacji się nie klei ale jak się okazuje Ci internetowi szeryfi to zwykli oszuści. 0 wiarygodności. Jak mi powiecie, że to "outstanding move niczym w Grze o Tron, pułapka na Boxdela i Dubiela" to mam jedynie receptę żebyście zaj€bali baranka w ścianę. Bo chciałbym
TheFunGuy +6
#famemma Powoli zaczynam sobie uświadamiać że na tym tagu siedzi najgorszy margines społeczny. Cała ta afera obnaża nie tylko samych w sobie influencerów, ale całą społeczność internetową. Reakcja wykopków na filmik Boxdela i Dubiela jest conajmniej żałosna, ludzie Wy naprawdę nie widzicie sensownych argumentów, które jednak przedstawiają cała sytuację inaczej niż to jak to zrobił Wardęga z Konopem?
Tag na którym ludzie propsuja już od lat patologie (przyznaję, często potem się od
Tag na którym ludzie propsuja już od lat patologie (przyznaję, często potem się od





https://legalhackers.com/advisories/SwiftMailer-Exploit-Remote-Code-Exec-CVE-2016-10074-Vuln.html
#webdev #php
https://legalhackers.com/exploits/CVE-2016-10074/SwiftMailer_PoC_RCE_Exploit.txt
$email_from = '"attacker\" -oQ/tmp/ -X/var/www/cache/phpcode.php "@email.com';jeśli w formularzu nie mam nic co przepuści spacje i inne dziwne znaki to raczej go to nie dotyczy?
filter_varzFILTER_VALIDATE_EMAIL