Wpis z mikrobloga

Wynajmę mieszkanie, koszt: 1000 zł!!!

Opłaty:
-odstępne: 1000 zł
-czynsz: 450 zł
-media (prąd, gaz, ciepła woda): około 350 zł
-internet: 50zł
-miejsce parkingowe: 50zł
-dostęp do piwnicy: 20zł
Śmiało można się zamknąć w granicach 2000 zł!!!

Kaucja: równowartość trzech odstępnych (wypłacana po zakończeniu okresu wynajmu)

Lokalizacja: miasto wojewódzkie, prawie centrum
Do ścisłego centrum tylko 30 minut samochodem, lub 50 minut komunikacją miejską (w godzinach porannych i wieczornych)
W pobliżu: dwa przystanki MPK (700m i 1,5km), sklep i park (2km), przychodnia zdrowia(4,5km)
BARDZO DOBRA KOMUNIKACJA PUBLICZNA (tramwaj 56, autobus 227)

Nowoczesne budownictwo z 1956 roku!!!

Mieszkanie jest duże (37m2) i składa się z dwóch pokoi (jeden przejściowy), z czego jeden posiada dostęp do aneksu kuchennego, można więc używać go jako kuchni i jadalni. W łazience jest prysznic, toaleta i umywalka.

Zainteresowanych uprasza się o przygotowanie zaświadczenia o dochodach oraz świadectwo pracy. Proszę przynieść również kserokopię dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie (oryginał do wglądu)

Studentom, osobom z dziećmi i zwierzętami - dziękuję.

#heheszki #takaprawda #gorzkiezale #bekazpodludzi #patologiazewsi
Pobierz JohnFairPlay - Wynajmę mieszkanie, koszt: 1000 zł!!!

Opłaty:
-odstępne: 1000 zł
...
źródło: comment_XBH5PNSYPpTWvw6E4RUA7XvMgvNtSeZU.jpg
  • 26
@JohnFairPlay: mi się szykuje niedługo zmiana miasta no i mieszkania, aż mnie trzęsie na samą myśl o przeglądaniu ogłoszeń.

Jak sobie testowo rzuciłem okiem to znalazłem perełkę, biuro na parterze przerobione na mieszkanie, takie z wieeeelkimi oknami wystawowymi do samej ziemi ;] siedzisz na kanapie w 1m od ciebie w linii prostej ktoś parkuje furę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JohnFairPlay: mnie się zawsze z takich frajerów chce śmiać, których nie stać na mieszkanie, na swoje, wynajem jakiegoś sensownego i którzy płaczą że drogo, a w awatarze Korwin i wielka wolność gospodarcza, jednak gdy to rynek dyktuje ceny mieszkań, to Korwinowcy zapominają na chwilę o swoich poglądach. Korwinowcem jest się dopóki mama wpłaca kieszonkowe, daje papu, dach nad głową :)
takie z wieeeelkimi oknami wystawowymi do samej ziemi ;]


@Harry_Angel: Ja mam coś takiego na osiedlu. Wprawdzie to chyba przerobiony budynek gospodarczy, ale wielkie okno a za nim jeszcze większy telewizor NA WPROST CHODNIKA przy jednym z bloków. Idziesz sobie z sześć klatek obok niego i masz idealny podgląd na to co ta osoba ogląda na gigantycznym telewizorze. Normalnie na linii wzroku. Jak to pierwszy raz zabaczyłem, to nie mogłem uwierzyć