Wpis z mikrobloga

pomijając całą tą sytuację to jak żyję jeszcze nie zdarzyło mi się ani razu żeby jakaś kobieta przepuściła mnie przez pasy a wręcz przeciwnie jeszcze na nich stają
  • Odpowiedz
@geekmaster: W UK nigdzie nie jest powiedziane, że pieszy ma jakiekolwiek pierwszeństwo względem samochodu. Zasada jest raczej taka, że każdy pilnuje swoich 4 liter. Możesz sobie przechodzić na czerwonym i jak cię trzaśnie samochód twój problem :)
  • Odpowiedz
@geekmaster: u mnie za blokiem wlasnie jechalem, samochody sttoja na awaryjnych na pasach i lezy nieprzytomny czlowiek, ktos nie wyhamowal. Mijalem karetke na sygnale, po godzinie stala tylko policja. Dziwnie sie czyta taki wpis a przed chwila widzialem wlasnie taki wypadek, ktorego ty na szczescie uniknales

Sorry, Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@FeniEnt @wybrzeze_klatki_schodowej: Były 3 pasy. Od strony, na której stałem zatrzymała się osobówka i na następnym ciężarówka. No i klasycznie z za ciężarówki tym trzecim pasem jechał różowy. Gdybym się nie zatrzymał na poziomie ciężarówki pewnie byś teraz tego nie czytał bo zapieprzała konkretnie jak na obszar zabudowany.


To pisz tak od razu, bo z pierwszego wpisu wynika coś innego. Być może stąd oburzenie @Lilitu
  • Odpowiedz
@demoos: No ale nikt tam ci nie stanie samochodem sam z siebie jeśli nie ma świateł albo tej żółtej kuli. Ogólnie w miejscach ruchliwych są światła ale w takich gdzie są skrzyżowania często nie ma pasów ani świateł i co wtedy?

Samochody mają w 4 literach nikt ci nie stanie to twój problem jak masz przejść.
  • Odpowiedz
byłem na pasach w 2/3 drogi więc...


@geekmaster. Opisałeś to tak c-----o, że ja nie rozumiem po co to więc.
Opisałeś to jakbyś stal na pasach a ona cie nie puściła, za co nie ma mandatu. A było tak ze wyprzedzala na pasach (czy tam omijala) za co mandat propsuje.
Weź bądź precyzyjny.
  • Odpowiedz