Wpis z mikrobloga

Nie ma nic lepszego od zablokowania numeru mamy w wigilijny poranek i prawdopodobne nie wpuszczenie jej do mieszkania jak przyjedzie w odwiedziny w drugi dzień świąt.
#dziendobry #swieta
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czasem się zastanawiam, czy to ja jestem taki zgryźliwy, że na taką radość moja pierwsza myśl, to jest, że coś jest nie tak z daną osobą, czy świat taki #!$%@?.


@Mordeusz: swiat taki jest, nikt nie jest tak szczesliwy
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Ja #!$%@?łem z domu 4 lata temu w święta, więc mam rocznicę. Od tamtej pory mam tylko dziewczynę i kontakt jako taki z przyjaciółką z dawnych lat. Przyzwyczaiłem się, nie chce nic zmieniać, nie mam sił. Wesołych Świąt Ci życzę mimo, że to my jesteśmy najgorsi :) ()
  • Odpowiedz
swiat taki jest, nikt nie jest tak szczesliwy


@Naxster: Pamiętam wpis na anonimowych laski, którą wszyscy uwielbiają, radosnej, pomocnej.

Pisała anonimowo, że to maska, że się tnie w domu albo przypala nożem rozgrzanym na kuchencie i że nie chce mieć chłopaka, chociaż chmara facetów się kręci, z powodu blizn fizycznych i psychicznych i że jest taka samotna... :/

@Hannahalla przynajmniej rozładowuje swoje emocje w inny sposób, na przykład wywnętrzając
  • Odpowiedz