Wpis z mikrobloga

A szczególnie wtedy jak jest dwulicowa, obraża, szkaluje i wyzywa?


@Hannahalla: Pewnie nie pamiętasz, ale skomentowałem Twój filmik z unboksingiem. Skomentowałem w miarę neutralnie, suchym żartem.

A wiesz, co sobie naprawdę pomyślałem, jak zobaczyłem
  • Odpowiedz
@Widzet: Staram się wybaczać, przymykam oko na niektóre jej zachowania na które nawet mój tata nie ma siły, tłumaczę, wyjaśniam, nie chcę się kłócić ale jeżeli najpierw mi słodzi a potem mówi mi niesamowicie przykre rzeczy to mam prawo nie chcieć z nią rozmawiać i się wypłakać.
@JackBauer: Mocne słowa, lecz po prostu jak się cieszę to na 100% (szkoła Jaglaka)... a jak się smucę to też niestety
  • Odpowiedz
@peperone To #czarnolisto i po problemie. Nie znasz, nie oceniaj.

@JackBauer :D Po czym wnosisz? Po filmikach że swiniami? Serio? :)

@sharpsword Ja tam z @Hannahalla dobrze żyje i nie zamierzam tego zmieniać :) Jej mamę dość dobrze poznałem i wcale nie dziwię się takiej reakcji.
Od siebie mogę dodać że ja ze swoją rodziną ( dalszą również) nie mam kontaktu od prawie 4 lat i dla mnie to
  • Odpowiedz
@Hannahalla zachowanie przykre a to że się tym chwalisz jeszcze gorsze, a jeżeli spędziłas z nią chociaz jedne święta to ma rację, powinnaś się palić ale ze wstydu tracąc resztki RiGCz o ile miałaś.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy na wykopie jest choć 1 normalna dziewczyna bez chorób psychicznych i nie z #!$%@? rodziny


@sharpsword: Zgłaszam się!:)

A szczególnie wtedy jak jest dwulicowa, obraża, szkaluje i wyzywa?


@Hannahalla: Niektórzy rodzice nie potrafią inaczej okazać troski i zainteresowania w inny sposób niż wiecznym czepianiem się. Może Twoja mama jest właśnie z tych osób które pod przykrywką krytyki wyrażają zainteresowanie? Głupi to sposób, ale niektórzy inaczej nie
  • Odpowiedz