Wpis z mikrobloga

Nie ma nic lepszego od zablokowania numeru mamy w wigilijny poranek i prawdopodobne nie wpuszczenie jej do mieszkania jak przyjedzie w odwiedziny w drugi dzień świąt.
#dziendobry #swieta
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: Czytałem trzypotrzy. :) Nie chce się kłócić z Tobą, bo pisaliśmy kiedyś na PW i życzyłem Ci szczęścia. Teraz również życzę. Sądzę jednak, że nie powinnaś tak sceptycznie podchodzić do życia i do rodziny. Nawet jeżeli nie możecie razem wytrzymać (co rozumiem, bo u mnie też nie jest kolorowo, ale staram się), to sądzę, że w takich chwilach jak Święta Bożego Narodzenia, czy Wielkanoc - no po prostu powinna
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Człowiek scrolluje gorące a tutaj Hannahalla nie wpuszcza matki do domu xD Święta bez inby na wykopie to nie święta
Tak czy siak wszystkiego dobrego dla Ciebie, Twoich najbliższych i oczywiście świniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: przykro mi, Kochana. :( Mam podobnie #!$%@? relacje w rodzinie, więc wiem, co czujesz. Dogaduję się z prawie wszystkimi ludźmi, ale z nimi jakoś nie mogę - czasami zastanawiam się, czy to wobec tego są ludzie... Ściskam mocno, całuję w policzek i bądź dzielna.

U mnie to ojciec był takim chorym #!$%@?. Odetchnęłam, gdy zakończył swój żywot zżarty przez złośliwy nowotwór, szkoda było mi jedynie matki, która szczerze go
  • Odpowiedz
że to maska, że się tnie w domu albo przypala nożem rozgrzanym na kuchencie i że nie chce mieć chłopaka, chociaż chmara facetów się kręci, z powodu blizn fizycznych i psychicznych i że jest taka samotna... :/


@Mordeusz: to zabolalo na osobisty poziomie...
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Nie mogłam już edytować, więc od nowa (,)

Nie przejmuj się niczym i życzę, żeby mame zrozumiała swój błąd i przeprosiła. Ja z moimi nie mam kontaktu od ponad 4 lat. Mimo tego, że w sumie nadal boli i czasem nachodzi smutek, bo nikt nie zadzwoni żeby złożyć życzenia, nikt nie zapyta jak mi się żyje i czy żyję, to jakoś daję radę :) Czasem
  • Odpowiedz