Wpis z mikrobloga

@Pocholere ale siedze juz kilka lat na mirko, sledze ten tagi dobrze wiem, ze @Karoleer jest na bombie, bo sam tego nie ukrywa :)

@rzadka_kupa ano wlasnie xD to wlasnie uwielbiam.

po roku treningu wzialem 100 kg na klate!

a wczesniej a nie pytaj, takie tam bez planu i diety, takie tam 2, 4 czy 16 miesiecy moze 40

a tak to rok stazu. heheh
  • 1
@Zalaniec po dwoch latach robienia martwego to slaby wynik. I zmartwie Cie. Zrobienie 150 w martwym jest latwe. 200 juz tak szybko nie przychodzi. Poziom 220-250 to jest taki typowy koniec osiagow dla wiekszosci populacji. I czym innym jest dojscie do tych 200 w 5/3/1 a czym innym w singlach. Zaprezentowales typowy bol dupy naturala. I tak, moze za pol roku wyrwiesz te 200kg ale i tak bedziesz wygladal ze nic nie
@Zalaniec dobrze wiedziec ze lepiej ode mnie wiesz czy wbijam czy nie xD pokaz mi te wpisy gdzie sie do tego przyznaje, chyba ze jestes tak glupi ze utozsamiasz wiedze teoretyczna z praktyka albo smieszkowanie z uzytkowaniem, to nawet mi cie nie zal xd rob sobie wyniki jakie chcesz, dla mnie sila to zaden priorytet, priorytet to sylwetka. W siadach i martwym uzywam typowych planow silowych bo sa szybkie, proste i skuteczne,
@Karoleer
@bst
@Zalaniec
Jak dla mnie boldupienie o to czy ktoś jest na koksie czy nie mija się z celem. Wolę się nawet porównywać i dążyć do tego co osiągają ogarnięci ludzie na towarze, mimo że na 99% się to nie uda. Na pewno więcej to przyniesie
dobrego niż postawienie sobie limitu, że jakiegoś ciężaru nie podniosę bo to już jest mój limit bez SAA, #!$%@? sprzętu itd. Nie ma co ruszać