Wpis z mikrobloga

@Karoleer: Bardzo wolno wykonujesz, nie wiem czy chcesz mieć dobrą kontrole cieżaru czy po prostu cieżary w okolicach maksa robią swoje. Ładnie, podnosisz w w martwym tyle co Klokov wyrywa nad główke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Karoleer jak z koksem, to szczerze mowiac, bez rewelacji wynik :)

mniej wiecej takie osiagi silowe w martwym jak moj znajomy (4 lata stazu natural). ja po rownych 2 latach poki co 155x5 (tez natural ofc).

hmm z regularnym koksem powinno chyba isc wiecej w martwym, ale wiadomo - jest sok, to juz sie nie robi takich mocnych treningow. ja #!$%@? martwy w systemie treningow ABA BAB, a wiec czesto 2x w
@haddopna a niby ile jest w drugiej serii ekspercie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zalaniec tak, tak, wszyscy sa na koksie i sa slabi, zielonko-naturale najlepsze

@el_doopa nie zrobie, za duzy jestem :(

@masz_ty_rozum_i_godnosc jutro kolejne podejscie, powinno pojsc

@KyloRen nie rwe tego zbyt dynamicznie wiec generalnirle idzie wolno - bezpieczniej IMO. Przy rekordzie rzecz jasna to kwestia ciezaru.

@HT-Ron postanowilem ze niewazne ile tu jest ale bedzie #!$%@?
@rzadka_kupa no tak, z pewnoscia. dla wykopka oczywiscie ze za malo. wykop peel w pelnej okazalosci xD

tylko jakos na mojej silce nikogo z mniejszym ode mnie stazem nie widze bioracego wiecej.

@KyloRen no wlasnie. ja tez nie biore odzywek, bo sa do #!$%@? potrzebne.

przeciez ja mam takie zdanie jak ty, co dokladniej rozumiesz przez slowo zarzutka? chodzi mi o to, ze @Karoleer nie ukrywajacy, ze jest na koksie, powinien biorac