Wpis z mikrobloga

@grabsoon: Zależy kto jakie ma hobby... Jeśli jej tata spędza całe dnie coś tam skręcając, grzebiąc w garaży, bo ma taką pasję, to czemu nie. Jeśli kobieta uwielbia gotować, odkrywać nowe smaki, to dobrej jakości patelnia też ją ucieszy.

Ale postać rzeczy się zmienia, kiedy kupujemy coś, żeby tylko "spełniał obowiązki".

Ja ogólnie jestem za prezentami, z których korzystać będzie tylko obdarowywana osoba. A z patelni korzysta, pośrednio lub bezpośrednio,
  • Odpowiedz
@grabsoon: jeśli siedzi w garażu w ramach rozrywki i traktuje naprawy jako miłą formę spędzania wolnego czasu to jest to jednak coś innego, niż kobieta która siedzi w kuchni z obowiązku, a chciałaby w tym czasie np poczytać
  • Odpowiedz
@Faraday: co ty gadasz w ogóle? wypok przeżarł ci mózg odnośnie feminizmu, femi-nazi może jeszcze? przecież to właśnie chodzi, żeby każda mogła robić co chce, co lubi, co JEJ sprawia przyjemność. Żeby były kobiety, które spełniają się w roli tej właśnie KURY DOMOWEJ, żeby były te, które mogą i chcą robić karierę, i że są te, które próbują to połączyć, i że istnieją takie, które chcą patelni/perfum/kindla/narzędzi do majsterkowania. Są takie,
  • Odpowiedz
@lunaria: Ojej, jaki nerwusek :)
Nie siedzę całe życie na Wykopie. Słucham tego, co mówią kobiety. Czytam to, co piszą feministki. Ale nie znam się :)

Mężczyzna też może robić, co chce. Głupia babę może wykopać z domu jeśli nie będzie gotować.
Nie wiem, czy wiesz, ale mężczyźni nie chcą mieć w domu drugiego faceta (oprócz gejów). Mężczyzna chce mieć w domu kobietę. Jeśli nie wiesz, co to oznacza, to chętnie
  • Odpowiedz
jasne, że nie, od tego istnieje feminizm, że każda ma prawo układać sobie życie jak chcą, np. jedne mogą się spełniać się w gotowaniu, dbaniu, wychowywaniu dziecka i nikomu nic do tego., po prostu inne nie są gorsze.
ale !Głupia babę może wykopać z domu jeśli nie będzie gotować.
toć to przesadziłeś tak, że odechciało mi się z tobą rozmawiać.
  • Odpowiedz