Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: A może kogoś po prostu nie śmieszą #!$%@? jako prezent. Dla mnie to jest żenua i poziom gimbazy.
Co to za gimbusiarska logika, że jak cię nie śmieszy czekoladowy #!$%@?, to masz kija w dupie?

Taki prezent jest żenujacy i koniec tematu. Jak cię to śmieszy to twoja sprawa. Są ludzie co ich śmieszyli 'Włatcy Much', czy 'Gulczas, a jak myślisz'. Osobiście mi to nie przeszkadza, ale to nie zmienia
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mortat nie sądzę żeby ktoś tu chciał oglądać moje owlosione cycki :-D @Hatespinner jeśli wiesz na co możesz sobie pozwolić w danej grupie to wszystko jest spoko. Dziewczyny się śmiały z prezentow, mieliśmy też wszyscy bekę z tego tematu. Życzę Wam wszystkim pracy w zespole w którym można się zachowywać na luzie i nikt nie ma kija w dupie przepchnietego do samej szyi.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: ja w pierwszym wpisie kierowalem to do lawy oburzonych, ktora uznala to za gimbusiarski pomysl, okresila slowem zenada a opa odzegnala od czci i wiary. Nie podoba ci sie, uwazasz ze to glupie ok. Ale jesli klimat jest taki a nie inny, grupa pozwala sobie na mniej badz bardziej wybredne zarty, to nie wkroczysz tam z kagankiem oswiaty i z rafaello za pazucha plus gwiazda betlejemska w drugiej rece.
  • Odpowiedz