Wpis z mikrobloga

@alko: @bendyz:
kailh brown, ale to nie są odpowiedniki cherry brown. Bardziej coś pomiedzy blue a red
Dobra zarówno do pisania jak i do grania, bardziej raczej do grania. No ale do stricte do pisania to tylko cherry blue

No i za taką cene to lepszej nie ma chyba z podkładką i regulacją
  • Odpowiedz
@alko: Z doświadczenia odradzam wszystko Nateca. Tani chiński szajs który kolorkami i kształtem próbuje udawać normalny produkt. Miałem myszkę G33 czy 35, już nie pamiętam. Po dwóch tygodniach dostała dwukliku na LPM, a po dalszym miesiącu 2-10kliku na rolce i wylądowała na ścianie. W sensie klikałem kółkiem raz, a wykrywało kilka, tym samym np. otwierając 8 tych samych kart pod rząd. G---o, g---o, g---o.
  • Odpowiedz
@laserbeam: Mój Logitech G500 był 2 razy w naprawie - raz dwuklik, później diody nie świeciły i boczne przyciski przestały działać, mimo wszystko jak dla mnie najlepsza mysz jaką miałem/mam. Wszystko zależy na co się trafi. Ja tam jestem zadowolony i jakoś nie widzę gdzie może się ta klawiatura spierdzielić tak typowo przez samego Natec-a, a nie producenta przełączników.
  • Odpowiedz
@laserbeam: kwestia sztuki, 3 myszki logitecha z najwyższej półki leżą w szufladzie bo mają dwuklik oczywiście tuż po gwarancji. To samo było z roccat kone xtd, ale na szczęście tuż przed końcem rękojmi więc oddali hajs

Mam tą klawiaturę nateca ze 3 miesiące i w sumie złego słowa nie powiem na razie. Ciężko się było przyzwyczaić na początku, ale teraz jak na membranową muszę przejść to beznadziejnie sie pisze :D
  • Odpowiedz
@rdy: Klawiatury może mają lepsze, ale myszki i słuchawki to padaka. O roccacie się nie wypowiem, bo nie wiem, ale z logitecha miałem kiedyś taką zwykłą biurową optyczną i skubana 9 rok ciągnie, z czego dwa lata temu oddałem ją matuli, żeby miała wygodniej facebooka przewijać. Zero problemów, tylko kabel się złamał. Rozebrałem, uciąłem 5cm, złożyłem i śmiga. Teraz używam steeleries 100 i jak na razie bardzo polecam, ale to
  • Odpowiedz
@laserbeam: Klawiatura to chinol z brandem po prostu, ale całkiem solidnie zrobiona, z metalu, ciężka. Powinna wytrzymać

Ja wziałem steelseries rival 300 za dwie stówki i też jestem zadowolony
  • Odpowiedz
@laserbeam: Ciekawe czy z klawiaturą też tak będzie. Klawiatura używa przełączników, które są znane i popularne, więc mogą nie być aż tak awaryjne. Zastanawiałem się nad nią, bo jest atrakcyjna cenowo i funkcjonalnie (pokrętło głośności, numpad).

@rdy: Właśnie dlatego o nią pytam. Wydaje mi się, że w podobnej cenie nie ma nic od konkurencji. Na dodatek dostała dobrą ocenę od CD-Action. Jest duża różnica w jakości pomiędzy Kalih
  • Odpowiedz
@alko: bezklikowe, wymagają mniejszej siły niż redy. poczytaj sobie na testgear. Kailh brown nie ma chyba odpowiednika u cherry, to nie są na pewno cherry browny

co do jakości, to z tym to zobacze dopiero po paru latach. Na oko to bez różnicy w klikaniu
  • Odpowiedz