Wpis z mikrobloga

@angelo_sodano: Jestem za surowym karaniem kierowców, którzy wyprzedzają na przejściach dla pieszych, ale tutaj faktycznie sytuacja jest dyskusyjna. Co nie zmienia faktu, że kobieta pogrążyła się nieudolnym tłumaczeniem.

Po komentarzach widzę, że na wykopie jest wielu bezbłędnych mistrzów kierownicy.
@bartez_94: zastanawiałem się czemu mam cię na #czarnolisto, już sobie przypomniałem. Piesi źli, przejścia nie takie, eko-sreko, nie dawać się głupim przepisom, rowerzyści do odstrzału - nawet nie chce mi się tego dalej szukać. Jesteś tak wzorcowym przykładem janusza kierownicy, przez którego na polskich drogach jest jak jest, że aż dziw że muzeum miar i wag w Sevres jeszcze się po ciebie nie zgłosiło.
Pobierz DrKilljoy - @bartez94: zastanawiałem się czemu mam cię na #czarnolisto, już sobie prz...
źródło: comment_qLTr4jJIazqndGY6zKlRX8Q33QQIZXmm.jpg
@mesrs123 + dochodzi kilka sekund opóźnienia naciśnięcia hamulca i właściwie tutaj miałaby wg mnie spory problem nawet zeby przed tym przejsciem sie zatrzymac, zreszta jak juz parę osob napisało na pewno nie byla na tyle za nim żeby zauważyć to wczas
@angelo_sodano: Ja #!$%@? co za baba. Mniejsza już o wykroczenie ale to hasło:

Ja wykonuje telefon

no mi by tak gula skoczyła, że nie wiem co bym tam nawywijał. Strasznie mnie drażnią tacy ludzie, cwaniaki - ja mam dojścia, mój szwagier brata synowej córki jest komendantem, zadzwonię i będzie po tobie leszczu.