Wpis z mikrobloga

Patrycja brała prysznic – powiedziała Daria Pilarska, siostra poszkodowanej. – Zaczęło to jednak zbyt długo trwać. Poszłam sprawdzić, co się dzieje. Znalazłam ją nieprzytomną. Jak się potem okazało zatruła się czadem, a w dodatku Patrycja, moja siostra, uległa wypadkowi. Zatrucie spowodowało, że znajduje się w szpitalu i potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Wszyscy chcemy, żeby jak najszybciej do nas wróciła i cieszyła się życiem. To w tej chwili jest dla nas najważniejsze. Żeby tak się stało, potrzebuje codziennej rehabilitacji i ciężkiej pracy, aby wrócić do zdrowia.

Pomóc Patrycji Pilarskiej wrócić do zdrowia można wpłacając pieniądze na konto: 19894500022600125420000020 z dopiskiem w tytule: „dla ratowania życia i zdrowia Patrycji Pilarskiej”. Organizatorem zbiórki jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Pile Koło Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Budzyniu (64-840 Budzyń ul. Lipowa 1).
Warto dodać, że wpłaty na to konto i prawidłowy wpis upoważniają do odpisu od podatku jako wpłata na cele charytatywne :) POMAGASZ ZYSKUJESZ
Czytaj więcej: Zatruła się czadem
#pomoc #fundacje #fundacja #medycyna #zdrowie #torun #kujawskopomorskie #wielkopolska #czad #zaczadzenie #zatrucia #tlenekwegla
  • Odpowiedz