Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #niebieskiepaski
Mirki, ostatnio napisał były do mojej dziewczyny, coraz częściej się przy niej kręci (często pisze, mówi że się zmieniła i że mu się może zawsze wyżalić xD), chociaż ona gada że i tak traktuje go jako starego znajomego i mam się nie przejmować głupotami. Co zrobić? Działać coś czy dalej ufać? Po pewnym czasie może to niepokoić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
@Lucius: Jedyne co osiagnales teraz to:
- laska sie bedzie lepiej kryc jezeli jest nim zainteresowana
- facet i tak to oleje jezeli chce ja bzyknac
- wyjdziesz na skonczonego frajera jezeli to on wysprzegli Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lucius: I wtedy pojdziesz siedziec, w sadzie zedra z ciebie ostatni grosz na odszkodowanie, kartoteka zapaprana na lata a laska majac wolna reke i tak pojdzie w tan jezeli ma takie predyspozycje. Brawo, tyle problemow sobie nagle przysporzyles, a najwazniejwszego i tak nie rozwiazales ( )
@mixsujacymax chciałem edytować literówkę i coś sie popsuło ale zdążyłeś przeczytać więc dodam tylko że w takim przypadku jeżeli obawiasz się konsekwencji prawnych pozostaje Ci tylko ostatnia opcja, u mnie na dzielnicy spuszczenie komuś #!$%@? takiego żeby przez tydzień nie ustał na nogach kosztuje 500 zł, oczywiście musimy pamiętać że jest to ostateczność dlatego najpierw rozmowa ( ),
@Lucius: I zamiast za sprawstwo dostaniesz kratke z Art.18 KK, reszta wnioskow pozostaje taka sama.

Niestety panowie, ale na dobra sprawe nie da sie zapewnic sobie wiernosci w zwiazku, jezeli ta druga/ten drugi tego nie chce lub te zasade zawiesi na okolicznosc fajnej dupy lub przystojnego bolca. Trust me, korzystam z tego od dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Albo szukajcie takich lasek, zeby to zaufanie przychodzilo samo
@mixsujacymax ok, dzięki za info, widocznie będę musiał zmienić sprawdzone bandyckie metody, przez prawie cztery dekady jak żyje na tym świecie jeszcze nigdy mnie nie zawiodły

Psssssttt...
Powinieneś wyluzować bo to tylko anonimowe są, trzeba sobie śmieszkować a ty z kodeksem karnym wyskakujesz
@Lucius: Proponujesz facetowi metody podpadajace pod KK i sie dziwisz ze ktos o nim wspomina? Kek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ok, dzięki za info, widocznie będę musiał zmienić sprawdzone bandyckie metody, przez prawie cztery dekady jak żyje na tym świecie jeszcze nigdy mnie nie zawiodły

Strasznym #!$%@? najwyrazniej mordy obijales ;)