Wpis z mikrobloga

Witam Mirków serdecznie, ogólnie pytanie wygląda następująco
Na terenie zaznaczonym żółtym jest parking na którym stoi mój samochód, nie za drogi ale własny, dnia 15.12 normalnie się moim samochodem poruszałem i był czysty, dnia następnego zachodzę do mojego samochodu a on całkowicie przykryty grubą wartstwą brudu kurzu i osadu, ogólnie płyn do spryskiwaczy nie zdołal całej warstwy zdjąć z szyby po dłuuuugim psikaniu, wysłałem email do firmy z dokumentacją zdjęciami, te które również wrzuce tu, niestety firma nie odpisała, zaraz będę do nich dzwonił, no ale pytam was, czy coś mogę w tej sprawie ugrać, dodam że od mojego samochodu do terenu gdzie stoją samochody tej firmy jest minimum 54 metry, a pracę są dalej. Dodam, że jestem strasznie oburzony ponieważ 2-3 dni wcześniej sobie ten samochód umyłem przed powrotem na święta do domu, czy coś mogę z nimi ugrać?
Firma - eurovia

#szczecin #prawo #przegryw
dwarfguard - Witam Mirków serdecznie, ogólnie pytanie wygląda następująco
Na terenie...

źródło: comment_ho5SDiU4JSKU4q4TNd28xHFmOrvyoan5.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@dwarfguard: Może zadzwoń do straży miejskiej i opisz im sytuację. Mogą przyjechać skontrolować co tam się dzieje, bo firma ewidentnie zanieczyszcza okolice. Jak zanieczyszcza to dostanie jakiś mandat. Będziesz miał podkładkę żeby ci zwrócili 50 zeta za myjnię.
  • Odpowiedz
@Krupier: Hehe no wiem co jest 5 w tych terenach :D ale ja wiesz no nie miałem wcześniej żadnych takich akcji, to jest parking Akademii Morskiej dla Wykładowców i pracowników pobliskiego Banku, ja w drodze losowania wygrałem miejsce parkingowe jako student, i mimo, że obok jest sala wykładowa AM, nic nigdy nie miałem z samochodem zrobionego nawet nikt nic paluchem nie smarował
  • Odpowiedz