Wpis z mikrobloga

@Krachu: Same here xD Ok, przyznam sie, że w poniedziałek nie chce mi się wstawać, ale nie dlatego, że nie lubię mojej pracy, tylko zwyczajnie... ja uwielbiam spać, ale to chyba jak każdy :D Jak już pokonam porannego "kaca" to lecę z uśmiechem do biura.
@Mruvek to co powiesz mi skoro też cieszę się na poniedziałki i mam super pracę i nikt mi nie każe co mam robic bo to ja jestem szefowa? Elo bec ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Krachu: Praca nie może być przyjemna. To się godzi w definicje "pracy". Praca to coś co się wykonuje ciągle, codziennie przez wiele lat aby zarobić pieniądze. Nawet seks z modelkami po latach się znudzi.
@z0nic: na pewno jakąś funkcją da się opisać zależność zadowolenia z pracy i zarobków.
Programista 15k będzie bardziej zadowolony niż ktoś kto razi kurczaki prądem za 1,5k.
Ale czy równie zadowolony jak on będzie ten sam pracownik od kurczaków mając 15k czy jednak nie osiągnie takiego zadowolenia, bo jego praca sama w sobie jest #!$%@??
I pewnie programista 1,5k będzie i tak łatwiej wstawał do pracy niż ktoś za 1,5k do