Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #patologiazmiasta #motocykle #polskiedrogi Ja #!$%@? mirki, ci idoci żyją w jakims matrixie. Uważają, że droga publiczna jest torem, gdzie można organizować wyścigi i pokazywać swoją głupotę narażając innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo. Policja oczywiście nic z tym nie robi. A komentarze tępych karyn typu #tylko wariaci są cos wariaci są coś warci, brawa dla kolegi!!!"są dopełnieniem tego wszystkiego. Brawa za co #!$%@?? Za #!$%@? pod prad, za brawurową jazdę, gdzie co pół rolu ginie jeden z nich? No #!$%@?...( ͡° ʖ̯ ͡°)
p.....o - #bekazpodludzi #patologiazmiasta #motocykle #polskiedrogi Ja #!$%@? mirki, ...

źródło: comment_BpbsipZFzoF8iYZKtaoAPnZ5JMcgYQor.jpg

Pobierz
  • 47
@poandro: Ten fanpejdż to taka kopalnia beki i rakcontentu, że ja nie umiem wytrzymać ze śmiechu.

He he nie ważne gdzie jeździsz czy to tor czy ulica jezdzic z głowa i nikomu nic sie nie stanie i nie ma co mówić ze ten czy tamten to zagraża bo samochodami tez #!$%@? jeżdżą


No zajebiscie i wszystko super, ale usuncie te barierki bo aż krew mrozi w żyłach jak się patrzy..
@Stitch: Tia, tyle robi, że pozwala im tam #!$%@?ć między normalnie jadącymi samochodami, bo oni sobie wymyślają "Otwarcie sezonu motocyklowego", więc jazda slalomem 150km/h między innymi użytkownikami ruchu jest dozwolona. Byłem, widziałem, nie mogłem uwierzyć.
@Stitch: Po co ich ścigać, skoro oni jeżdżą po jednej prostej w tę i z powrotem, tam pod kościołem... Stanąć tam i ściągać ich za przekroczenia prędkości do upadłego. Ale policjanci wolą tam parkować i oglądać, jak Ci idioci tam jeżdżą między samochodami. Tak to wyglądało przynajmniej w tym roku, wcześniej nie byłem, więcej nie będę. Już pomijając to wszystko, masz rację, że organizatorów czegoś takiego powinno się za jaja powiesić.