Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
100 km to dla was problem jeżeli chodzi poznawanie #rozowepaski ? Pytam tych, którzy szukają czegoś poważnego. Gdybyście znali w porządku dziewoję to byście w to szli, czy raczej szukali tylko w swoim mieście może parę kilometrów dalej? Jaka odległość was zniechęca? #podrywajzwykopem #tinder #badoo #zaadoptujfaceta #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: może zabrzmi sucho, ale jak się kogoś kocha, to odległość nie powinna być problemem, byle obie strony pracowały na to, żeby jak najszybciej ją zmniejszyć. Jakiś miesiąc temu jedna z lepszych koleżanek wyprowadziła się na drugi koniec Polski za swoim partnerem, a mój ma dom rodzinny 280km od mojego. Jak się chce to wszystko można.
może zabrzmi sucho, ale jak się kogoś kocha, to odległość nie powinna być problemem, byle obie strony pracowały na to, żeby jak najszybciej ją zmniejszyć. Jakiś miesiąc temu jedna z lepszych koleżanek wyprowadziła się na drugi koniec Polski za swoim partnerem, a mój ma dom rodzinny 280km od mojego. Jak się chce to wszystko można.


@matra: Ano właśnie, jak się chce to można wszystko. To nie są tak wielkie problemy, aby