Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy. Czy bylibyscie zainteresowani artykułem na temat coraz bardziej popularnych środków do stylizacji włosów jakimi są pomady? Jestem dosyć solidnie obeznany w tym temacie łącznie z tworzeniem własnych pomad i mógłbym napisać jakiś tekst wprowadzajacy o tym co to w ogóle jest, jakie są rodzaje, jak je stosować itp. Zostawcie plusa jeśli jesteście zainteresowani i wtedy przez weekend napiszę jakiś artykuł :) uprzedzając pytania, są takie artykuły w internecie, ale uważam, że są średnio napisane i trochę brakuje w nich wyjaśnień
#pomada #wlosy #modameska i może jeszcze #streetwear (nie zjedzcie mnie za to)
  • 51
@Nomadus: w takim razie mógłbyś użyć jakiejś glinki typu Baxter of california Clay pomade lub pomady wodnej Uppercut deluxe Matt pomade. Jedno i drugie utrzyma spokojnie włosy cały dzień. Jedynym problemem jest cena, za opakowanie płaci się ponad 50 złotych
@BumbOlo ja za wosk place 35 więc różnica 15 zł mi nic nie zrobi tak na prawdę :d dziś usiądę i przejrzę te środki. Generalnie mam cienkie włosy ale mam ich wchuuuuuj i są sztywne, to mój problem :d
@kiedys_bylem_fajny: pomada ma zwykle mniej chemiczny skład. Chociaz jest to kosmetyk tworzony z różnych składników to jednak są one mniej niszczące włosy, a gdy mówimy o pomadach woskowych, których głównym składnikiem są woski i olejki to dostajemy dodatkowe odżywienie włosów. Pomady są przeznaczone raczej do fryzur, których taka pasta nie utrzyma.
@BumbOlo: Zdecydowanie tak! Aktualnie używam różowej świni i jestem bardzo zadowolony. Gdy miałem już nieco dłuższe włosy zaczęło to być pracochłonne aby utrzymywać porządany efekt. Najbardziej #!$%@?ło mnie to że jak już lądujesz u fajnej duperki to z rana jest nad tym trochę pracy żeby to poskładać "tak jak było". Co ciekawe, z moich obserwacji wynika że kobiety uwielbiają pomady we włosach facetów. Ich mina gdy wbijają pazury w zadbaną fryzurę
@BumbOlo jak te pomady działają na bardzo, ale to bardzo sztywne włosy to jestem zainteresowany. Lakier mnie irytuje bo tworzy twardą skorupę, co daje uczucie noszenia hełmu na głowie :'(