Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy. Czy bylibyscie zainteresowani artykułem na temat coraz bardziej popularnych środków do stylizacji włosów jakimi są pomady? Jestem dosyć solidnie obeznany w tym temacie łącznie z tworzeniem własnych pomad i mógłbym napisać jakiś tekst wprowadzajacy o tym co to w ogóle jest, jakie są rodzaje, jak je stosować itp. Zostawcie plusa jeśli jesteście zainteresowani i wtedy przez weekend napiszę jakiś artykuł :) uprzedzając pytania, są takie artykuły w internecie, ale uważam, że są średnio napisane i trochę brakuje w nich wyjaśnień
#pomada #wlosy #modameska i może jeszcze #streetwear (nie zjedzcie mnie za to)
  • 51
@placki_ziemniaczane: przy długich, a zwłaszcza kręconych włosach ciężko jest ułożyć slicka, który się nie rozłoży w wyniku skrętu włosa. Najlepiej by było wybrać jakąś bardzo mocną wodną lub woskową. Z wodnych polecam do tego Bona fide super superior, ale robi na głowie mocną skorupę, z woskowych jedyne co da radę to Schmiere Knuppelhart lub nowe Shiner Gold Psycho Hold, z czego to drugie jest chyba najmocniejszą pomadą z jaką się spotkałem.
@methannex: trochę czasu już minęło xD
Na początku bawiłem się w podgrzewanie suszarką, po pewnym czasie nie chciało mi się już w to bawić, więc zacząłem na silę wybierać z puszki i mocno rozcierać w dłoniach.
Teraz przesiadłem się na lżejsze specyfiki.