Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem ostatnio z koleżanką, która pracowała w Callcenter. Dzwoniła i wysyłała zaproszenia na prezentacje różnego rodzaju towarów... Co ja się nasłuchałem.

Ale jedno zapamiętałem bardzo dobrze... Jeśli zadzwoni do was ktoś z ofertą zaproszenia i akurat macie chwilę czasu podajcie nawet zmyślone dane bez różnicy i powiedzcie, że spełniacie wszystkie kryteria (czasami są widełki na wiek). Nic was to nie kosztuje a temu kto dzwoni na pewno poprawi humor i nie będzie się do niego nikt przypierdzielał.. ot taki dobry uczynek.

#callcenter #praca #oswiadczenie #gownowpis #studbaza
  • 17
  • Odpowiedz
@CODER_BEST: Poczekaj , poczekaj, to znaczy że jeśli spotkam złodzieja, i będzie to fajny ziomek to mam pisać na wypoku że jak inni go spotkają to niech poświęcą tą marną chwilkę i dadzą się oszukać ?
  • Odpowiedz
@CODER_BEST: z jednej strony jest to #!$%@? bo zgadzasz się na kolejne trucie dupy a z drugiej jakby się sporo ludzi zapisało a nikt by nie przyszedł to może by trochę odpuścili z tym zapraszaniem. Tak czy inaczej ja będę się rozłączał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thestabilizator: Trochę inna sytuacja, widzę że do końca nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Siedzi sobie taki student chce dorobić sobie te kilka złoty na piwo... klepie formułkę przez telefon przytakniesz kilka razy i po sprawie. A z cygnaką mogło by być trochę inaczej.
  • Odpowiedz
@CODER_BEST: Pracowałem od połowy pierwszego roku studiów na pełny etat. Można pracować i nie trzeba sprzedawać swojej duszy lucyferowi ani kraść, dupczyć, czy oszukiwać.

Jest praca i praca.
  • Odpowiedz