Aktywne Wpisy

bomba4 +226

Skipi1111 +35
No i czas na ostateczne, publiczne wyjaśnienie, dlaczego szanujący się inwestorzy z tagu #gielda plują na was z góry, krypto-wariaci. I nie, nie chodzi wcale o to, że wasz rynek to piramida finansowa napędzana prądem i nadziejami nastolatków. Chodzi o coś znacznie gorszego. O bezczelną kradzież tożsamości.
Wy, krypto-analfabeci, bezczelnie ukradliście nam słowo „GIEŁDA”.
Zamiast ruszyć tymi swoimi przepalonymi od spekulacji mózgami i wymyślić dla tego swojego cyrku jakąś własną, adekwatną nazwę
Wy, krypto-analfabeci, bezczelnie ukradliście nam słowo „GIEŁDA”.
Zamiast ruszyć tymi swoimi przepalonymi od spekulacji mózgami i wymyślić dla tego swojego cyrku jakąś własną, adekwatną nazwę





Kupujecie IDE ?
@Marmite: troche wiecej na poczatku, bo:
Byłem sceptyczny co do WebStorma - korzystałem głównie z edytorów typu Atom czy Brackets, od 3 miesięcy mam WebStorma. Muszę przyznać, że jest znakomity. Ma wszystko czego potrzebuję. Niektóre funkcje były dostępne w wyżej wymienionych edytorach, jednakże wraz z rosnącą ilością pluginów, spadała wydajność.
Pamiętam jak ESLint przy presecie Airbnb mi się zawiesział... Teraz wszystko działa jak należy. Nie mówiąc o innych dobrodziejstwasz jak np. deploy, docker, debugger do