Wpis z mikrobloga

@squad: ja mam psujacego sie gtx 660 i brak hajsu na upgrade. jak dostane to zrobie swiąteczne #rozdajo 1 x 660 i 1x 970. I będę dobrym człowiekiem w 2017r (no dobra, do 3 stycznia)
  • Odpowiedz
@squad: mógłbym wreszcie postawić porządny setup: wirtualizację na XEN HVM (na NetBSD lib GNU\Linux), z PCI-passthrough, gdzie wydzieliłbym tę kartę do gier. No, i zajebiscie by bylo, bo mam fajną plytę glówną wspierącą VT-d i VT-x, więc idealnie by się spasowalo. Teraz wyobraź sobie jaka wiksa: grasz sobie w GTA V, a w tle irssi i kompilowanie paczek, zabawy z pkgsrc. Żyć nie umierać.

  • Odpowiedz
@squad Jak im nie dasz, to mi możesz. Wymieniam właśnie części w komputerze, to mogę oddać swoje (jeżeli mam gorsze, bo w sumie to się nie znam za bardzo :D)
  • Odpowiedz
@squad: nie chodzi mi skyrim, jako wielki fan gier cRPG w świecie fantasy nigdy nie grałem w tę część TES, a to będzie dobry start na nowy sprzęcior ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@squad: Dam młodszemu bratu do PC, bo ja mam laptopa, ale on ma PC i zawsze chciał pograć w jakieś lepsze gry, ale mu na radeonie nie pójdą, bo w sumie procek ma dobry i ramy dobre, tylko ten radeon :(
  • Odpowiedz