Wpis z mikrobloga

Nie mam mozliwosci zarobienia na lepsza grafike niz mam obecnie (lekce codziennie do 16 i jeszcze trzeba zadanie robic a w weekendy chodze na kursy programowania ktore sa dla mnie istotne. Mialbym problem slabej karty z glowy.
@squad: no wiec tak. Do czego mi sie przydadzą te dwie karty? Mam teraz jakiegoś dupnego Radka który dogorywa. Ciul z tym ze w piekarniku juz był. Smażyłam gnoja jak kurczaka. Przyrumieniło mu sie tu i ówdzie ale znów wrócił do krainy żywych. Praktyka znana i nielubiana zwłaszcza na #elektroda bo przecież hur dur nie wolno itd ale co mi szkodziło jak i tak miała artefakty? Pewnie i tak podziała z
@squad: Obecnie sam szukam karty do kupna ale niestety zawsze brakuje mi pieniedzy do kupna ;/ a to rachunek wyzszy a to wiecej zarcia trzeba kupic a to jakiś bubel w aucie pojdzie i trzeba $$ dac na to i tak od roku staram sie kupic karte i zawsze coś
Pozdrawiam
@squad: Od dawno marzy mi się nowa karta graficzna ponieważ działam na leciwym HD7770. Jednak różowy mówi, że odkładamy na mieszkanie, póki co mamy uzbierane na 1 m2, także zanim kupie sobie kartę to jeszcze troche minie ( ͡° ʖ̯ ͡°)