Wpis z mikrobloga

Czołem Mirabelki i miraski
Jako że idą święta wymyśliłem że zakupie mpjemu gówniakowi komputra. Młody się ucieszył lecz jego Mamę szybko z tej radości go oskubała. Oświadczyła mu ze to super wiadomość bo jej stary laktok ledwo chodzi więc ten co dostanie młody będzie jej a gowniak się będzie męczył na starym. Tu należy dodać że jesteśmy po rozwodzie a junior mieszka z Mame. Po kilku dniach tengegowania w głowie wymysliłem że zakupie kpmputer stacjonarny i młody będzie go musiał mieć w swoim pokoju przez co będzie jego ;-) . Tylko nie bardzo się znam na tych nowoczesnych komputrach bo do wypoku nie trza jakieś ekstra grafiki
Zapytuje się zatem czy taka konfiguracja będzie dobra co by se gowniak w majnkrafta czy jaka inna grę pograł?
#komputery #technologie #gry #grykomputerowe #laptopy
sieczkobrzeczek - Czołem Mirabelki i miraski 
Jako że idą święta wymyśliłem że zakupi...

źródło: comment_6mpBcXxNPXZX8u6AtnZtfibNO2ap6G1w.jpg

Pobierz
  • 19
@Bauzzer wlascicielka mojego dziecka straszy go ze z nowego laptopa będzie sama korzystać a stary da jemu przez co mam podniesione cisnienie dlatego wymyśliłem że komp stacjonarny będzie lepszy. Nawet nie dawno mówil mi żebym nie kupował kompa bo i tak tylko mame będzie z niego korzystać :-( Będzie w jego pokoju i nie będzie mobilny. Uzgodnilem to z juniordm i od tego czasu jest weselszy bo się nie może doczekać. Nie