Wpis z mikrobloga

Jechałem tramwajem i weszła wycieczka szkolna, jakieś dzieciaki, może z 10-12 lat. Zwykle nie przeglądam wykopu w komunikacji, bo nie chcę, żeby jakaś #!$%@? zrobiła mi zdjęcia, no ale tutaj byłem otoczony dziećmi, więc myślałem że bez przypału.
Taki #!$%@? xD jak smarkateria wychodziła z tramwaju to jeden mi powiedział "usuń konto" i #!$%@?ł w podskokach xD.
Boże, teoretycznie to mógłbym być jego ojcem, z kim ja tu siedzę.
#warszawa #truestory ##!$%@?
  • 47
  • Odpowiedz
@advert: techologia idzie do przodu... jak byłem młody to trzeba było posłańca wysyłać do sąsiedniego państwa aby przekazać wieści. Teraz? Teraz wiem lepiej co się u nich dzieje niż oni sami...
  • Odpowiedz
@advert: było go dogonić i sprzedać klapsa w dziąsło. Podczas, gdy on by się zwijał z bólu ty byś wysypał na niego worek rogali i zaczął recytować pastę o serwerowni. Wtedy pojawiłby się znany zbrodniarz wojenny, Michaił Białkov. Zrobiłby takiego wała, jak Polska cała czym usunąłby małoletnich zjebów z portalu ze śmiesznymi obrazkami aka wypok.peel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
widzę, że post wyplusowany w gorące, więc jest szansa, że główny bohater przeczyta:

SMYKU-ŚMIESZKU Z TRAMWAJU 35! powiedz mamie, żeby Ci kurtkę uprała, bo #!$%@? na plecach chodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz