Wpis z mikrobloga

Mirki, #logikarozowychpaskow motzno czy jednak mam trochę racji, bo już nie wiem, czy nie przesadzam z inbą.

Musiałam dziś zostać w pracy dłużej. Byłam umówiona z niebieskim, więc piszę 2 godziny przed planowanym spotkaniem, że się nie wyrobię, bo w robocie się pali i wali i żeby przyjechał godzinę później. Chciałam jeszcze się ogarnąć, kupić coś na kolację i posprzątać, a i tak wszystko na biegu będzie. Napisał, że ok.

I nagle dzwoni zadowolony, że on będzie wcześniej i w ogóle niespodzianka, bo kupił jedzenie na wynos.

No ja p------e. Wie doskonale, że zawsze kupuję coś na kolację jak przyjeżdża. To mógł mnie uprzedzić, bo skończy się na tym, że znowu będę musiała wywalić jedzenie (mało jem, większość w pracy, ta liczba bułek starczy mi na tydzień chyba; pomijając, że już się nie będą do niczego nadawać).

Może faktycznie na niego naskoczyłam, że mógł mi powiedzieć. I że co ja teraz mam zrobić z tymi zakupami, że umawiamy się na konkretną godzinę i jaki ma problem, żeby się jej trzymać.

A ten, że niespodzianka. No zajebista niespodzianka jak biegiem z pracy lecę, torby napchane, zakupy w jakiś delikatesach dwa razy droższe, bo nie mam czasu iść do normalnego sklepu, a ten sobie niespodzianki wymyśla.

Szlag mnie trafi.

#zalesie #zwiazki
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fryne_: Jesteś lustrem tego agresywnego typa, który bił kobietę bo zupa była za słona, tyle że jesteś agresywna psychicznie zamiast tak jak on fizycznie?


Krytykuj, odstawiaj cyrki dalej, a zobaczysz figę z makiem zamiast dobroci od niego.
  • Odpowiedz
@fryne_: moim zdaniem przegilas. facet poprostu wie ze z---------s od switu do nocy. wpadl na pomysl żebys nie musials po sklepach lazic, ale tak serio poprostu mu powiedz na spokojnie ze nastepnym razem jak chce on cos przygotowac to poprostu niech napisze sms. a te produkty co kupilas to do lodowki wloz i dzis zjedzcie kolacje. pozdrowienia
  • Odpowiedz
@fryne_: To weź zamroź te bulki i przestan psuc opinię różowym i przy okazji psuć fajnego faceta, bo teraz pewnie zastanowi sie 5 razy zanim zrobi jakas niespodzianke (ktora de facto miała Cie odciążyć, skoro taka zarobiona bylas) :<
  • Odpowiedz
@fryne_: Moim zdaniem oboje zawaliliście bo się nie dogadaliście, a Ty zawaliłaś, że winą obarczyłaś tylko jego. Jeśli wyciągniecie z tego wnioski to tylko Wam to na dobre wyjdzie.
  • Odpowiedz