Wpis z mikrobloga

Mirki, #logikarozowychpaskow motzno czy jednak mam trochę racji, bo już nie wiem, czy nie przesadzam z inbą.

Musiałam dziś zostać w pracy dłużej. Byłam umówiona z niebieskim, więc piszę 2 godziny przed planowanym spotkaniem, że się nie wyrobię, bo w robocie się pali i wali i żeby przyjechał godzinę później. Chciałam jeszcze się ogarnąć, kupić coś na kolację i posprzątać, a i tak wszystko na biegu będzie. Napisał, że ok.

I nagle dzwoni zadowolony, że on będzie wcześniej i w ogóle niespodzianka, bo kupił jedzenie na wynos.

No ja #!$%@?. Wie doskonale, że zawsze kupuję coś na kolację jak przyjeżdża. To mógł mnie uprzedzić, bo skończy się na tym, że znowu będę musiała wywalić jedzenie (mało jem, większość w pracy, ta liczba bułek starczy mi na tydzień chyba; pomijając, że już się nie będą do niczego nadawać).

Może faktycznie na niego naskoczyłam, że mógł mi powiedzieć. I że co ja teraz mam zrobić z tymi zakupami, że umawiamy się na konkretną godzinę i jaki ma problem, żeby się jej trzymać.

A ten, że niespodzianka. No zajebista niespodzianka jak biegiem z pracy lecę, torby napchane, zakupy w jakiś delikatesach dwa razy droższe, bo nie mam czasu iść do normalnego sklepu, a ten sobie niespodzianki wymyśla.

Szlag mnie trafi.

#zalesie #zwiazki
  • 133
@Kur_Piejak to jak najbardziej powod na zjebe bo wystarczylo uzyc mozgu a nie zachowac sie jak dziecko. Wlasnie, takie zachowanie mozna wybaczyc dziecku a nie doroslemu facetowi.


Pozdro dla Twojego faceta. Jak Ty chcesz kogoś #!$%@?ć za to, ze kupił jedzenie a Ty musisz wyrzucić swoje ew schować je do lodówki to kisnę srogo XDD
@Kur_Piejak: Ale jestes ograniczony. Problemem bylo to, ze przyjezdza wczesniej wiedzac, ze musze wtedy biegiem leciec do domu. Samo jedzenie bylo super i pyszne, po prostu gdyby mnie uprzedzil nie musialabym robic zakupow - tym samym spokojnie bylabym gotowa wczesniej. Jak trudno moze byc to zrozumiec?

To ja kisne z tych, ktorzy mysla, ze bylam zla o to, ze kupil cos do jedzenia. No #!$%@?.

@Asdasiq: Rozumiem, ze jesli przeszkadza
Chyba mu pokaze ten wpis, niech sie chlop posmieje z bolu dupy randomowych ludzi z Internetu, ktorzy tak go wspieraja. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@fryne_: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@fryne_
Pierwsza rzecz- sama jestes ograniczona, bo nawet nie pamiętasz co piszesz. Nie zacytowałem twojej wypowiedzi tylko jakiejś innej mirki (źle oznaczylo; zamiast ją to mnie).
Druga sprawa robienie komuś problemów o jedzenie..jeszcze #!$%@? o bułki jest żałosne. Nie potrafisz się nawet do błędu przyznać tylko brniesz w jakieś gownoburze. Jak wspomnialem wyżej- mogl uprzedzić ale tego nie zrobił co nie jest powodem na jakąkolwiek zjebe. Księżniczka biegiem poleciała do sklepu..ojej..korona Ci