Wpis z mikrobloga

Mireczki jakie polecacie #samochody ? Nie pogardzę konkretnymi przykładami z okolic #warszawa #mazowieckie
Budżet: 17 000 pln
Chciałbym nabyć najlepiej sedana, ewentualnie hatchbacka. Silnik 1,4-1,6 , benzynowe, obecnie jeżdżę 1,2 75km, fajno się jeździ i ekonomicznie, ale troszkę za mało zrywny samochód jest przy wyprzedzaniu(może w pandzie by było spoko ale to jest jednak spory sedan jak na ten silnik) więc te 20-30km będzie w sam raz. Zastanawiałem się nad oplem astra H (no ale tutaj prawdopodobnie będzie to samochód sprowadzany z Niemiec), Toyota Corolla (samo auto tak nie do końca mi się podoba jednak jest mnóstwo sztuk z salonu z polski od prywatnych właścicieli więc w obliczu tego argumentu rośnie on w moich oczach), Mazda 3(tutaj coraz częściej słyszę negatywne opinie więc powoli odpuszczam ten pomysł), strasznie podoba mi się Audi A3 no ale tutaj to znalezienie fajnego egzemplarza niezajezdzonego będzie chyba graniczyło z cudem.
#motoryzacja #kiciochpyta
  • 6
@Taryfikatort Toyota Yaris 2 w dieslu możesz się rozejrzeć, ale ciężko znaleźć coś od prywatnej osoby i jeszcze z dobrym przebiegiem, bez dwumasy, bezawaryjny silnik