Wpis z mikrobloga

54 zł za jakieś 5 szwów coverlockiem (jeśli są boczne to przekładka na overlock) dwóch wykrojów (za mb takiej gramatury, z 10 zl max). 1000 m polskiej, powtarzam polskiej nici to nadal kilka zł. I w tym jakaś sublimacja czyli zagrzanie wydruku pod prasą ręczną lub przejechanie żelazkiem (4 zł za format A4 papieru transferowego). Jakbym miał różaniec przy robieniu jednej odmówić to by nie wyszło nawet 7 minut pracy z wszyciem metek i zapakowaniem całości.

Kurde rzucam webdeveloperkę i wszystkie plany z nią związane i biorę się za szycie XDDDDDD (Gejem nie jestem, po prostu ogarnąłem szycie pod firmę którą zakładam)
Odbieram ten film jako manipulację. Nie ma na rynku produktu który po przecenie -20% wychodzi na 0 lub nawet przynosi straty. Oczywiście rozumiem i popieram prawo wolnego rynku. Nie stać Cię, nie kupuj i nie rób problemu. Aczkolwiek niesłuszne jest takie bajerowanie widza nieświadomego rzeczywistych kosztów pracy i materiału w Polsce.

#gonciarz #polskiyoutube #afera
Pobierz robertpiosik - 54 zł za jakieś 5 szwów coverlockiem (jeśli są boczne to przekładka na...
źródło: comment_twbSF4OhwLjCeUv4ox0K1jel83HXX9o8.jpg
  • 68
@loczyn: pewnie ziomki od robienia hajsu dali mu wytyczne na ten film i zrobił go pod słowa kluczowe natchniony dolarami. Z serca wyszłoby zupełnie inaczej. Lekcja życia by robił wszystko z serca bo inaczej stanie się gadającą gębą chodzącą po schematach. Ale jego widownia i tak się pewnie nie skłoni jakoś wielce do przemyśleń i rozsadnych wniosków tego co się z nim stało :)
@wysprzeglik:Ja nie mam problemu z ceną jaką Gonciarz ustalił. Ja mam problem ze sposobem w jaki to przedstawił.
Pierdzielił, że tam jest idea, że jest ekskluzywnie, że kreatywnie. To najpłytszej wody marketingowy bełkot.
Idei za tym nie ma, po prostu zwęszył hajs po pierożkach. Merchandising potrafi przynieść krocie, zwłaszcza osobie znanej.
Ekskluzywnie nie jest, bo takich marek jest mnóstwo. Koszulki nie są z kaszmiru, a design tworzy pół-amator, a nie
@robertpiosik: A teraz moze wypowie sie ktoś to rzeczywiście ma jakieś doświadczenie, zabawne ze jako programista czy inny tego typu knypek nie znosisz jak ktoś nie mądrzy w twojej dziedzinie i jak uważa ze he he bledy na stronie to zrobisz za browarka bo he he to tylko chwila dla ciebie przy kompie a jak wiadomo przy kompie to relaks he he. Szwalnia też zarabia, on nie zatrudnia ludzi do szycia
@robertpiosik: Spoko że tak tanio sobie sam szyjesz po nocach jakieś poduszki, ale Gonciarz miał przez 2 miesiące zatrudnionego projektanta, który zaprojektował nie tylko wzory, ale i samą koszulkę dobierając materiały i wymyślając kroje. Później wszystko zostało profesjonalne zszyte, a nie chałupniczą robotą w garażu przy gołej żarówce zwisającej z sufitu. Skoro zajmujesz się webdeveloperką to doskonale wiesz jakie są koszta takiego projektanta, a teraz sobie to rozłóż na nakład 600