Wpis z mikrobloga

54 zł za jakieś 5 szwów coverlockiem (jeśli są boczne to przekładka na overlock) dwóch wykrojów (za mb takiej gramatury, z 10 zl max). 1000 m polskiej, powtarzam polskiej nici to nadal kilka zł. I w tym jakaś sublimacja czyli zagrzanie wydruku pod prasą ręczną lub przejechanie żelazkiem (4 zł za format A4 papieru transferowego). Jakbym miał różaniec przy robieniu jednej odmówić to by nie wyszło nawet 7 minut pracy z wszyciem metek i zapakowaniem całości.

Kurde rzucam webdeveloperkę i wszystkie plany z nią związane i biorę się za szycie XDDDDDD (Gejem nie jestem, po prostu ogarnąłem szycie pod firmę którą zakładam)
Odbieram ten film jako manipulację. Nie ma na rynku produktu który po przecenie -20% wychodzi na 0 lub nawet przynosi straty. Oczywiście rozumiem i popieram prawo wolnego rynku. Nie stać Cię, nie kupuj i nie rób problemu. Aczkolwiek niesłuszne jest takie bajerowanie widza nieświadomego rzeczywistych kosztów pracy i materiału w Polsce.

#gonciarz #polskiyoutube #afera
Pobierz robertpiosik - 54 zł za jakieś 5 szwów coverlockiem (jeśli są boczne to przekładka na...
źródło: comment_twbSF4OhwLjCeUv4ox0K1jel83HXX9o8.jpg
  • 68
Kiedyś oglądałem te jego filmiki z Japonii, ale od pewnego czasu to nic ciekawego. Chodzenie po ulicach, siłownia, jazda na rowerze, #!$%@? o niczym, jedzenie, sprzątanie, pokazywanie jak pracuje na komputerze, jak dzwoni na skype, jak dostaje paczki od widzów... No tak ale przecież są timelapsy. Czego można się dowiedzieć z takiego filmiku? Lepiej te 10 minut dziennie poświęcić na przeczytanie jakiejkolwiek książki.
@wysprzeglik:

@loczyn: faktycznie, spory narzut ma, ale to i tak nie przebija np. PROSTO. Im towar rzadszy tym droższy, po sukcesie patronite uważa się za bardzo ważna i nieomylna osobę, swoją droga nie czaje skąd ten hype na niego

A co to ma za znaczenie ile kosztują koszulki Prosto. xD ? Dla mnie są dużo za drogie, ale porównywanie "A PSZE PANI BO INNI MAJĄ JESZCZE DROŻEJ" jest bez sensu.
@wysprzeglik @loczyn
I pomijając już kwestie dorabiania ideologii do koszulki to płacąc za koszulki z prosto czy (akurat w moim przypadku) stoprocent wiem, że place za jakość.

6 lat temu jako gimbus chodziłem w koszulkach stoprocent [głównie], miałem też kilka t-shirtow z prosto. Były oczywiście za duże na tamten czas, ale teraz są idealne. Noszę sobie je na siłownię, bo nie mają jakichś tam głupich gimbusiarskich napisów, na jednej koszulce tylko trochę