Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, mirko to serio szambo Internetu. Jakaś laska pisze z #anonimowemirkowyznania, że była zakochana w jakimś gościu i chciała zaprosić go na randkę, ale przyłapała go na obmacywaniu koleżanki i urok prysnął. Tyle. Co na to wykopki?

@Wiecznystulej (nick zobowiązuje xD):

jakbys poszla z nim na randke pewnie sama bys popuscila szpary, a tak to masz bol dupy ze wolal twoja znajoma ruchnac niz ciebie.


Tak jest, mirko (bo komentarz zdobył ponad 700 plusów) wydało wyrok, że jeśli jakiejś dziewczynie podoba się chłopak i chce go zaprosić na randkę, to na pewno po to, by dać mu dupy.

Ech, szkoda #!$%@? strzępić ryja. #!$%@? warci jesteście, bezmózgowcami jesteście. Z takim podejściem do końca życia będziecie tylko małymi, sfrustrowanymi stulejkami, płaczącymi, że waszą "crush" właśnie posuwa ktoś z normalnym podejściem do kobiet.

#oswiadczenie #wykop #stulejacontent #przegryw
Pobierz Psychopathy_Red - Ja #!$%@?ę, mirko to serio szambo Internetu. Jakaś laska pisze z #a...
źródło: comment_kdNiUz0vjF5KsaKt82ezfXW8m6lE6ctX.jpg
  • 63
@Psychopathy_Red: nie rozumiesz tu czegoś. Różowa we wpisie z amw zastosowała typową #logikarozowychpaskow, bo zamiast mieć żal do siebie, że zwlekała z zaproszeniem na randkę, to zaczyna jechać po niebieskim, że to jego wina, świnia, że jak on mógł się nie domyślić że ona coś do niego. A tu mamy klasyczny pojazd po niej, bo skoro uważa, że ona nic nie zrobiła źle, tylko to wina niebieskiego to wybacz, takie
@ilopan33: Nie widzę tam żadnego fragmentu o tym, że niebieski mógł się czegoś domyślić, nie widzę tam też żadnego fragmentu o tym, że to jego wina. Pisze jedynie, że plotki na jego temat nie były przesadzone i że gość faktycznie jest żałosny. Niestety, teraz na mirko taka moda, że jeśli komuś się coś nie podoba, to na pewno ma ból dupy i w ogóle niech się zamknie w piwnicy.
@InsaneMaiden: Równie dobrze można powiedzieć że jest trafiła kosa na kamień bo pełno tu niedowartościowanych, zakompleksionych różowych które udają kogoś kim chciałyby być, w rzeczywistości pozostając pozbawionym figury i intelektu przegrywem :)
@wuju84: napisz mi co jest złego w tamtym wpisie? Dziewczyna kochała się w facecie, ale na szczęście w porę zauważyła, że rzeczywistość odbiega od jej wyobrażeń o nim. Komentarz pod spodem wg mnie był w ogóle nieadekwatny do wpisu.

@rak_kontent: niektóre kobiety z pewnością lubią tych mitycznych "samców alfa". Nie można jednak wszystkich wpisów i komentarzy różowych podciągać pod to. Poza tym z wpisu OPki absolutnie nie można wywnioskować tego,
@Psychopathy_Red: (CC @InsaneMaiden )

Tak jest, mirko (bo komentarz zdobył ponad 700 plusów) wydało wyrok, że jeśli jakiejś dziewczynie podoba się chłopak i chce go zaprosić na randkę, to na pewno po to, by dać mu dupy.


To jest ubrane w brzydkie, niemiłe i w ogóle nieromantyczne słowa, ale czy treść nie jest w sumie trafna?

Ludzie się w kimś #!$%@?ą, potem -- jeśli mają szczęście -- chodzą na randki, a
@Sh1eldeR: nie są takie same, ale mi chodzi tylko o te komentarze. Jakby ten post był napisany tak, że to chłopak chce zaprosić jakąś dziewczyne na randke i przyłapał ją na takim czymś to wszyscy by ją wyzywali od #!$%@?, a z tego kolesia zrobiliby wielce poszkodowanego. Nikt by nie napisał, ze jego wina, bo sobie taką wybrał. A jak dziewczyna takie coś napisała, to okazuje sie, ze tez jej wina,