Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, mirko to serio szambo Internetu. Jakaś laska pisze z #anonimowemirkowyznania, że była zakochana w jakimś gościu i chciała zaprosić go na randkę, ale przyłapała go na obmacywaniu koleżanki i urok prysnął. Tyle. Co na to wykopki?

@Wiecznystulej (nick zobowiązuje xD):

jakbys poszla z nim na randke pewnie sama bys popuscila szpary, a tak to masz bol dupy ze wolal twoja znajoma ruchnac niz ciebie.


Tak jest, mirko (bo komentarz zdobył ponad 700 plusów) wydało wyrok, że jeśli jakiejś dziewczynie podoba się chłopak i chce go zaprosić na randkę, to na pewno po to, by dać mu dupy.

Ech, szkoda #!$%@? strzępić ryja. #!$%@? warci jesteście, bezmózgowcami jesteście. Z takim podejściem do końca życia będziecie tylko małymi, sfrustrowanymi stulejkami, płaczącymi, że waszą "crush" właśnie posuwa ktoś z normalnym podejściem do kobiet.

#oswiadczenie #wykop #stulejacontent #przegryw
Pobierz Psychopathy_Red - Ja #!$%@?ę, mirko to serio szambo Internetu. Jakaś laska pisze z #a...
źródło: comment_kdNiUz0vjF5KsaKt82ezfXW8m6lE6ctX.jpg
  • 63
Tak jest, mirko (bo komentarz zdobył ponad 700 plusów) wydało wyrok, że jeśli jakiejś dziewczynie podoba się chłopak i chce go zaprosić na randkę, to na pewno po to, by dać mu dupy.


@Psychopathy_Red: Z tego co pamiętam w tamtym wpisie laska wyzywała typów od najgorszych, tylko dlatego, że wolał inną dziewczynę niż ją.

Gwarantuję ci, że gdyby jakiś stulej pisał, że jakaś różowa to najgorsza #!$%@?, bo wolała jakiegoś przystojniejszego
@InsaneMaiden:

OPka nie miała bólu z powodu tego, że koleś nie "przeruchał" (za przeproszeniem) jej, a jakąś inną laskę. Po prostu szybko została sprowadzona z nieba na ziemię, bo facet, który się jej podobał, okazał się zupełnie inny niż jej się wydawało.

Ja komentowałem ból dupy, który @Psychopathy_Red miał o zamieszczony wyżej komentarz.

Nie komentowałem bólu dupy u OP-ki. Ten można różnie interpretować. Może koleś okazał się zupełnie inny, może okazał
Natomiast nasz hipotetyczny koleś, poszkodowany? Co to za "poszkodowanie"?


@Sh1eldeR: ale Ty nie rozumiesz, ze to nie ja tak twierdze tylko cały czas pisze o komentarzach na mirko? W ogóle cały ten wywód to chyba nie do mnie xd W ogóle nie zrozumiałeś o co mi chodzi.
@Izabela_Wokulska:

ale Ty nie rozumiesz, ze to nie ja tak twierdze tylko cały czas pisze o komentarzach na mirko?

Rozumiem doskonale.

Ty piszesz o komentarzach na Mirko, które... sama wymyśliłaś. Że niby takie by się pojawiły gdyby sytuacja była odwrotna płciowo, tj. gdyby jakiś koleś napisał, że jakaś laska dała jemu koledze na imprezie.

Ja komentuję Twoje teoretyzowanie tak, że gdyby pojawiły się takie komentarze, o których Ty mówisz, to część
@Sh1eldeR: nie wymysliłam, tylko duzo razy je tutaj widziałam :D ale ok, reszta sie zgadza. Ogólnie to chodziło mi o to, że nikt by nie napisał temu kolesiowi, ze może wypadałoby wybierać mniej łatwe dziewczyny (może poza kilkoma wyjatkami), tak jak to pisali do tej laski, że tylko samce alfa jej w głowie i ma za swoje.
@yoreciv:
Komentarz @Perfidny jest tam symetryczny płciowo. Tj. sugeruje, że skoro OP skrzywdził jakiś koleś, to ona potem skrzywdzi jakiegoś innego kolesia... a ten inny koleś jakąś laskę. Nie ma tu żadnej hipokryzji ani asymetrii.

Komentarz @TomgTp krytykuje z kolei coś, o czym sam wspomniałem. Tj. bodaj najczęściej popełniany błąd przez kobiety. Szukanie samców alfa i nadzieja, że zmieni się akurat dla niej, Wyjątkowej Pani Nr 45.

To źle, że to
@Sh1eldeR: Nie wiem, czy czytałeś wpis. Z niego wiadomo tylko tyle, że dziewczyna dowiedziała się, że jest tą drugą. Serio uważasz, że tylko i wyłącznie słynne samce alfa tak robią?

@Perfidny: chodziło mi głównie o drugi komentarz, ale jeśli mam być szczera, to Twój też nie jest zbyt w porządku (chociaż nie chodzi o sam fakt potraktowania dziewczyny ,,bo jest dziewczyną", ale ogólnie)- z góry zakładasz, że skrzywdzona dziewczyna potraktuje
@yoreciv:

Serio uważasz, że tylko i wyłącznie słynne samce alfa tak robią?

Nie i napisałem o tym explicite w poprzednim komentarzu:

te komentarze mogą nawet być nieadekwatne do wpisu. (...)

OP-ka wcale nie musiała znaleźć sobie super alfa bolca -- nie mamy o tym informacji.


Mimo to, komentarze mają merytoryczną wartość. MOŻE nie dla OP-ki, a MOŻE tak (bo może znalazła alfa bolca). Na pewno jednak mają pewną wartość dla ogółu