Wpis z mikrobloga

@jarezz: No dobra, a ile wazy to cacko, skoro taka moc? Wiesz, ciagnik siodłowy ma 400+KM, ale dupy nie urywa jak ciagnie naczepe, bo wazy 30-40ton..
Zreszta moment tez bez szału. u mnie "tylko" 350NM i 184KM, ale za to autko niecałe 1500kg.. Tu wg wiki 2100kg, czyli stosunek moc/masa taki sam, moment gorszy. No i przyspieszenie 9,4s do setki to serio dupy nie urywa...
  • Odpowiedz
na sprawdzenie kuzyn pojechał ze mną... nie mechanik, nie handlarz ale nie mam powodów nie ufać jego "wiedzy" motoryzacyjnej


@jarezz: Tej, serio? Kupiłeś auto z Nimiec od handlusa po oględzinach z kuzynem? Nie wiem jakie czynności wykonaliście przy oględzinach, kuzyn był / jest użytkownikiem tego modelu? Odważne posunięcie...
  • Odpowiedz
@jarezz: Radzę mieć odłożone na wszelki wypadek z 10 tysięcy na ewentualną naprawę i nie mówię tu tylko o remoncie silnika bo każda rzecz jest kosztowna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupienie takiego auta to jedno a drugie to serwis i części ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak cię stać na drogie części i masz znajomych w dobrych warsztatach VW to spoko bo inaczej
  • Odpowiedz
@krzyzakp: teraz miałem 120KM i chyba 280NM więc czuje różnicę. Wcześniej 218KM i 500NM w lżejszym aucie więc wiem o co ci i innym chodzi. Niech będzie że to kapiszon i muł ( ͡° ͜ʖ ͡°) i że 90% "respondentów" kupiłoby inny, lepszy, szybszy, na pewno "bardziej" czy "więcej" niż mój zakup.

Dobrze. Niech wam Bóg, los, własna zaradność czy co tam wam sprzyja pozwoli na
  • Odpowiedz
@jarezz: Mozna mocny w tych pieniadzach spokojnie kupic. Nie wiem ile za ten było, ale sa lzejsze z podobna moca w tym budzecie..
Nie mowiac ze duzy i mocny to on nie jest w takiej budzie, szczegolnie ze to podstawowy silnik ;) No ale
  • Odpowiedz
@DoDoLot: nie będę tutaj historii rodzinnych opisywać. Nie mam powodów żeby stwierdzić że mogłem równie dobrze sam pojechać lub z losowo zabraną z ulicy osobą.

@sad_pepe: jakoś dam radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jarezz: dobrze czytam? zmieniłeś z e60? Z ciekawości co Cię skłoniło do takiej zmiany? No i czy warto obecnie kupować e60 sprzed liftu czy jak już to szukać tylko po 2007?

Wiele słyszałem o awaryjności Phateona - jeśli to by była prawda to domyślam się, że nie zakupiłbyś tego auta chociaż o E60 też wiele słyszałem (chociaż akurat E60 mi się marzy :P).
  • Odpowiedz