Wpis z mikrobloga

@jarezz: bardzo ładna limurzyna, też mi się podoba.
0-100 zapewne lepsze od większości aut na drogach, ale też bym widział tu jakieś V8 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chyba A6C6 też była zrobiona na podstawie pejtona i d3.
  • Odpowiedz
@jarezz: Cumplu fajne auto ale ja nie powiedziałbym że to 3.2 v6 robi robotę. Jeździłem parę lat temu takim samochodem i miałem wrażenie że to w ogóle nie jedzie. I nie chodzi mi o to że 3.2 to zły silnik, ale w takiej limuzynie potrzeba więcej niutonometrów. Ale poza tym to świetny wybór, strasznie mi się podoba tę auto. Gratuluję!
  • Odpowiedz
@Volto12: jak już pisałem wcześniej... sam chętnie wziąłbym V8 jakieś... niestety inna kwestia nie za bardzo pozwala ( ͡° ʖ̯ ͡°) na jakiś czas V6 wystarczy po ostatniej taczce

  • Odpowiedz
@Edisonof: nie mam pojęcia dlaczego ale jeśli chcesz to przypomnij się po 16ej... po robocie będę to nawet pokazac morde w nim ci mogę skoro taki Tomasz niewierny jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@jarezz: Graty, prawdziwe NAD-Auto, technologia i wyposażenie OP, sam chorowałem, jednak ma jeden problem (bynajmniej dla mnie) wygląda jak większy Passat. Audi D3 jest piękne ale znowu ceny części zwalają z nóg, więc wybrałem Chryslera 300c touring 4x4 3,5L - Polecam mocno.
  • Odpowiedz
@Carlos_Irwin_Estevez: znajomy ma nowe Camaro z HEMI... jak się cieszył pierwsze kilka dni jeżdżąc po mieścinie swojej to chyba 2 czy 3 razy w ciągu dnia musiał zalewać auto. Nie wiem co prawda, czy do pełna zawsze, ale bak w Camaro jest śmiesznie mały jak na taki silnik. W 300C HEMI też tak jest?
  • Odpowiedz
- to ,ze plyn spryskiwaczy jest podgrzewany to zadna nowosc, ale.. spryskiwacze lamp po wlaczeniu najpierw spryskuja jedna lampe , a pozniej druga. Nie razem. Zeby nie ograniczac widocznosci.


@Marq91: w Lagunie III jest coś takiego. Zawsze zastanawiałem się po co. Teraz już wiem. Dzięki!

- wycieraczki. Jak spyskasz szybe plynem to przeleci kilka razy. Odczeka kilka sekund i dopiero ostatni raz zbierz resztki plynu, ktory splynal.


@Marq91:
  • Odpowiedz
@jarezz: mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę, że to auto ma zdjęte ponad 150-200k. Już po zdjęciach widziałem od jakich handlarzy jest. Może to nie ten co mu bemkę #!$%@? po akcji TVNu, ale to jedna sitwa.
  • Odpowiedz
@razvizion:sorka za literówki... generalnie tak, zdaje sobie sprawę, że auto ma coś cofnięte... coś zrobione "na odjazd + kilka dni" i że pakiet startowy będzie "nieco" droższy od kompakta jakiegoś

  • Odpowiedz