Wpis z mikrobloga

@Marq91: - wycieraczki. Jak spyskasz szybe plynem to przeleci kilka razy. Odczeka kilka sekund i dopiero ostatni raz zbierz resztki plynu, ktory splynal.

Też to mam w swoim Clio z 2003 roku :D
  • Odpowiedz
@xetrov: Chcialbym miec kiedys 6 cylindorow. Teraz wygral jeszcze zdrowy rozsadek, bo cena auta (ja mam po lifcie) + akcyza i inne oplaty juz troche kosztowalo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale za jakis czas zaczne sie rozgladac za jakims youngtimer'em.
  • Odpowiedz
No nieźle. Nie ma to jak kupić starą, wyjeżdżoną limuzynę za śmieszne pieniądze, gdzie komplet amortyzatorów jest wart więcej niż całe auto. Myślę że ten samochód to konkretna mina i ktoś się naprawdę cieszył że go sprzedał. Obym się mylił.
  • Odpowiedz
Fajne auto zawsze mi się podobało i podoba. Sam jeżdżę Audi z silnikiem V8 gdzie ceny części niekiedy przyprawiają o zawrót głowy, to jednak są o wiele mniejsze od tego co się usłyszy od ludzi nie mających pojęcia o tych autach. Życzę bezproblemowej jazdy:)
  • Odpowiedz
@gierczol: No właśnie z komentarzy tutaj wyszło ze bajer który montowany jest od jakiś 10-13 lat w koncernie VAG, Fiatach, Renault. Zapewne jeszcze kilka marek by się znalazło. W autach aktualnie produkowanych spotykam to ale w autach 10-15 letnich zupełnie mi to umknęło :) albo jeździłem kiedy nie było deszczu i dlatego nie zauważyłem :)
  • Odpowiedz
@Marq91: Jeden aku. odpala auto, drugi odpowiada za elektronikę.
Ja mam V8 2004 r. :-) . Zapraszam na http://www.phaetonforum.pl/ . Dużo się dowiesz o aucie, no i są fajni ludzie, którzy w razie problemów potrafią zadzwonić i wytłumaczyć co i jak, albo nawet podjechać.
A z bajerów, to jak psikniesz spryskiwaczem, to włącza się obieg zamknięty, żeby nie śmierdziało w środku.
AC+OC 1300 zł. Płaciłem w czerwcu - Śląsk.
  • Odpowiedz
@elzevir: Wymiana rozrządu 1200 zł z częściami + pompa - 4,2 V8. Więc za drogo nie jest.
Co do zasłanianych kratek, auto ma chłodzić i grzać bez nawiewu - stąd ten pomysły.
  • Odpowiedz
@roso122: kierowniku - mowa tu o v6 3.2 241KM, czyli silniku, który ma @jarezz
ceny + - prezentują się następująco: rozrząd 700PLN, wariatory 2x 1500PLN, robocizna 2000PLN. Więc "Ty mi tutaj nie tutaj" ;)
  • Odpowiedz
@jarezz Podziwiam i szanuję podejście do samochodów! Pantheon robi na mnie wielkie wrażenie i ja też nie trąbnąłbym na niego :-D Idealny samochód na night drive! Miłego i taniego użytkowania!
  • Odpowiedz
@jarezz: szkoda ze tylko motor taki mały ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeździłem takim W12 to jest petarda, ale na co dzień spalanie 25 l to słabo się kalkuluje, chociaż niektórzy piszą że można zejść poniżej 16 l, ale po co :D
  • Odpowiedz