Wpis z mikrobloga

Ale mnie to #!$%@?... Trafilam na program pt. " Nasz Nowy Dom". Fajna akcja, pomaganie innym, nowy dom. Zobaczylam kilka odcinkow, ale jedno mnie zastanawia. Teraz akurat ogladam historie 60 letniego kolesia z 3 corek 13, 15 i 24 lata. Mieszkaja w ruderze po jego dziadkach(!) wczesniej mieszkali tam jego rodzice. Teraz on z corkami od 60 lat tam koles mieszka. Chata sie sypie, rudera totalna, wiekszosc jeszcze po jego dziadkach. Koles w jakims etapie swojego zycia musial miec prace a jak nie on to jego rodzice. NIC nie bylo praktycznie zrobione w tym domu. Chata sie sypie, bieda totalna, jego 24letnia corka pracuje (jako jedyna) i cos tam naprawila. Ale wiekszosc chaty w dalczym ciagu porazka. Jak to w ogole jest mozliwe?! Przez 4 pokolenia w jednej chacie i nikogo nie stac zeby nowy kibel zrobic czy ocieplic chate z zewnatrz?! O co chodzi?! To oni czekaja na telewizje ze im wszystko zrobia za free? Ja #!$%@?.....
  • 49
@AnnaJ: Wiesz to to jesszcze tam małe piwo. Ale ten bałagan w mieszkaniach jest aż #!$%@?ący. Leżą jakieś szmaty na podłodze, drzwiczki od szafek roztwarte, piecyk #!$%@? jak w chlewie, firanki aż pomarańczowe z brudu, pajęczyna wisi, zlew chyba nigdy nie czyszczony. Jak ci ludzie mogą tak mieszkać wogóle, na miejscu Dowborowej kazał bym im najpierw trochę ogarnąć te mieszkania zanim ekipa przyjedzie, bo wstyd na całą Polskę.