Wpis z mikrobloga

#wykopoczta ale się w-------m czytając ta aferę. No k---a niektórzy to chyba biorą w tym udział by zarobić. Pewnie jak wyda na paczkę 19zl a dostanie coś za 20 to konia wali pod to ze zarobił.
Nie rozumieją p----y ze to zabawa. Jeszcze wrzucac prywatny list... dlatego od dawna nie biorę w tym udziału bo takie cebule co się biją o rzeczy warte 1$ na aliexpress potem maja pretensje bo on nic nie zarobił na wykopoczcie
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: ja to nieźle parsknąłem z tej paczki, mega bym się cieszył. ale po tej aferze obawiam się, że mój odbiorca będzie zawiedziony, chociaż się starałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lubiesernik: tu nawet nie chodzi o to czy paczka była dobra czy nie ale w-----a mnie takie roszczeniowe coś. @ArekJ: ludzie wysyłają drogie rzeczy mimo tego ze limit jest symboliczny (30zl) i oczekują tego ze każdy Mirek go przekroczy i dostanie k---a Teleizor Sony 60 cali bo na Reddit tak było
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Ale czego się spodziewać, podobnych akcji jest więcej. Ogółem patrzę na #wykopoczta... inicjatywa dobra, tylko z mentalnością jest coś już nie teges. Bitwy jak w przedszkolu, więcej niezadowolonych niż to jest k---a warte xD

Ograniczyć Wykopocztę do listu i c--j, więcej przyjemności to sprawi.

  • Odpowiedz
@Oskarek89: ja tam nie wiem nawet ile wydałem, nie liczyłem tego. starałem się coś miłego zrobić, a list napsałem na 3 strony A4, trochę o sobie, trochę o adresacie i jego życiu na podstawie opisu, bo nie maiłem czasu przeglądać calej jego aktywności od kiedy ma konto, a ostatnio jest mało aktywny. to moja pierwsza wykopoczta, dlatego zupełnie nie wiem czy uda mi się "zadowolić" adresata czy nie. mam nadzieję,
  • Odpowiedz
@Oskarek89: @lubiesernik: Standardowo "ktoś ma inne poczucie humoru = co za debil i cebula! JA POWTARZAM JA bym się cieszył"
@Oskarek89: nigdzie w tekście nie ma SŁOWA o tym, że za mało było wydane kasy
@lubiesernik:To nie jesteś ty. To nie była paczka do ciebie.

Cała ta wykopaczka to karuzela s----------a. Jeden ułomny odstawia gówniane żarty, drugi ułomny leci na mirko płakać bo on
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Spójrz na tę paczkę. Przecież jej wartość to jakieś 10zł, a nie 30. Wysyłający kombinował w stronę wydania jak najmniejszej ilości pieniędzy i to widać gołym okiem, a zgodność to cel drugorzędny. Poszukaj też w wątku jaką paczkę wysłał poszkodowany do innego wykopka. Tu nie chodzi o roszczeniowość, a sprawienie komuś małej przyjemności, dając coś od siebie komuś innemu.

To tak jakbyś napisał, że interesujesz się wyrobami domowej roboty,
  • Odpowiedz
Wysyłający kombinował w stronę wydania jak najmniejszej ilości pieniędzy i to widać gołym okiem


@GhorgorBej:
Poczekaj
Ja dziś wstawię foto swojej paczki.
Sam się zastanawiam, czy wstawiać( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz